Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ray ban boyfriend - Säljer nu mina otroligt fina, välskötta och feta Ray band i modellen boyfriend, det är i otroligt fint skick, fick i födelsedagspresent men känner inte att dom kommer till användning och därav säljer jag. Hör av er vid minsta fråga eller fundering, mvh SB.Closet
 Ray-Ban boyfriend  - Säljer nu dessa feta rayban boyfriend, väldigt fräscha knappast använda
Ray-Ban Boyfriend - Säljer ett par Ray-Ban Boyfriend solglasögon i mycket bra skick. Modellen har en tidlös och elegant design med lätt rektangulär form som passar de flesta ansikten.
Ray-ban boyfriend - Snygga Ray-Ban solglasögon med leopardmönstrad båge i bruna och gula toner. Modellen har klassisk pilotform och mörka glas. Tillverkade i Italien och har Ray-Ban-logga på linsen. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut.
Ray-Ban boyfriend - Snygga Ray-Ban Wayfarer solglasögon med brunmelerad båge och klassisk fyrkantig form. Bågarna har Ray-Ban-logga på sidan och glasen är tonade i brunt. Tillverkade i Italien och perfekta för en cool look.
Ray-Ban boyfriend - Snygga Ray-Ban glasögon modellen boyfriend med brun transparent båge och fyrkantig form. Linsen har en brun toning och bågen är tillverkad i plast. Kommer med original svart fodral med Ray-Ban-logga. Perfekt för dig som gillar klassisk stil.       Har en liten repa på glaset (se bild) men inget som ppvärkar användningen
Ray ban boyfriend  - Säljer mina sjukt feta Ray bans, köpta i Tyskland för har inte kommit till användning, nya, nypris 2200kr
Ray-Ban boyfriend  - Säljer ett par snygga Ray-Ban solglasögonen. De är i väldigt fint skick, enda defekten är att det saknas den silvriga delen uppe till höger på glasögonen. Inget som märks vid användning. Skriv vid minsta fundering🙌
Sebastian Kälfors
Sebastian Kälfors
Ray ban boyfriend
Ray ban boyfriend - 0 Ray ban boyfriend - 1 Ray ban boyfriend - 2 Ray ban boyfriend - 3

Ray ban boyfriend

Storlek: NO SIZE
Kategori: Accessoarer
Märke: Ray-Ban
Färg: Brun
Skick: Nytt skick

749 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga Ray-Ban solglasögon model Boyfriend. Oanvända helt nya inga difekter priset är ej hugget i sten

Mera från kategorin Accessoarer
Visa alla
Silvrigt halsband med droppformade pärlor. - Elegant halsband i rostfritt stål – finns även i en guldpläterad variant. Matchande örhängen finns i en separat annons. Smycket är 9 mm brett och har en justerbar längd mellan 38–43 cm, vilket gör att det passar perfekt oavsett stil och tillfälle. De nickelfria och handgjorda.
H-bälte - Nytt, 110 cm,  Silver, vit
Silvrigt halsband med pärlor - Finns även i guldpläterad variant.   Matchande örhängen finns i en separat annons   Material: Rostfritt stål Bredd: 9 mm Längd: 38–43 cm Nickelfria och handgjorda.
Örhängen  - Laika!!💕💕egengjorda örhängen i rostfritt stål. 129 kr/par, 139 kr/ glittrigt par. December deals så långt lagret räcker. Överrasknings julkit med 6 par örhängen för 350, värde 789. Och 3 för 2 på utvalda örhängen
Maria Nilsdotter ”You and Me” inspirerat halsband  - Aldrig använda, silverpläterade och tillverkade i rostfritt stål. Kedjornas längd är 40+5 cm och nickelfria. Om du har fler frågor, tveka inte att höra av dig 🤗
Korthållare  -  Den perfekta julklappen till någon du bryr dig om! En snygg och praktisk plånbok som gör vem som helst glad. Den kommer dessutom i dess förpackning, så den är redo att ge bort direkt.