Alla kategorier / Mode / Accessoarer / Bälten & Skärp
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Christian dior bälte - Helt ny och oanvänd. Skriv vid funderingar!
Svartvitt mönstrat bälte från Dior - Snyggt svartvitt bälte från Dior med ikoniskt mönster och dubbel D-spänne i svart metall. Bältet har en trendig design som sticker ut och passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet är textil med tydlig Dior-logga längs hela bältet.
Dior bälte - Hej säljer mitt dior bälte i ett super bra skick. Kvitto tillkommer ej men jag lovar dig att den är äkta. Mitt pris ligger på 1899
Svartvitt flätat bälte - Snyggt svartvitt flätat bälte med metallspänne och detaljer i skinnimitation. Bältet har ett randigt mönster och passar perfekt till jeans eller byxor för en stilren look. Kommer dock inte i orginal förpackning
Svartvitt flätat bälte - Snyggt flätat bälte i svart och vitt med smal design. Bältet har ett randigt mönster och är perfekt för att ge din outfit en cool touch. Spännet och ändarna är i svart material.
Svartvitt flätat bälte - Snyggt flätat bälte i svart och vitt med smal design. Bältet har ett randigt mönster och är perfekt för att ge din outfit en cool touch. Spännet och ändarna är i svart material.
Svart och vit bälte med döskalle - Coolt bälte från CENICEN i svart och vitt med tydlig text och en döskalle på spännet. Bältet har en bred, platt form och är tillverkat i syntetmaterial. Perfekt för att ge din outfit en edgy touch.
Svart och vit flätat bälte - Snyggt flätat bälte i svart och vitt med bruna skinn-detaljer vid spännet. Bältet har ett klassiskt silverfärgat spänne och passar perfekt till jeans eller chinos. Den flätade designen gör det enkelt att justera längden efter behov.
Svartvitt bälte från Christian Dior
Svartvitt bälte från Christian Dior - 0 Svartvitt bälte från Christian Dior - 1

Svartvitt bälte från Christian Dior

Storlek: 110cm
Märke: Dior
Skick: Nytt skick

299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snyggt svartvitt bälte från Christian Dior med ikoniskt mönster och dubbla silverfärgade ringar som spänne. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit med en lyxig touch. Bältet har klassisk Dior-logga och är tillverkat i textil med detaljer i skinn.

H&A Marknad
H&A Marknad
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Svart axelväska från Hugo Boss - Snygg svart axelväska från Hugo Boss med justerbart axelband där det står BOSS i vitt. Väskan har en fyrkantig form, dragkedja upptill och en praktisk ytterficka framtill. Perfekt storlek för det viktigaste och stilren design med tydlig logga. Äkta!
Svart hybridjacka från Hoodrich - Säljer en svart hybridjacka från Hoodrich i storlek XL för ungdomar. Jackan har huva, stora fickor och dragkedja framtill. Tydlig Hoodrich-logga på bröstet och ryggen. Perfekt för dig som vill ha en streetstyle-look.
Kedjehalsband i silverfärg - Snyggt halsband med grova länkar i silverfärgad metall. Kedjan har en klassisk design som ger en cool och stilren look. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst med en edgy touch. Låset är diskret och smidigt.
FOREV svart gamingtangentbord - Säljer ett svart gamingtangentbord från FOREV med klassisk layout och tydliga vita bokstäver på tangenterna. Tangentbordet har en robust plastdesign och RGB-belysning som syns på kartongen. Perfekt för gaming eller datorarbete.
Grå mössa från Hugo Boss - Snygg grå mössa från Hugo Boss med vit logga framtill. Tillverkad i mjukt och stretchigt material som sitter skönt på huvudet. Perfekt accessoar för att hålla värmen och addera stil till din outfit.
Svart pufferjacka från Armani Exchange - Snygg svart pufferjacka från Armani Exchange med diskret logotyp på bröstet. Jackan har ståkrage, dragkedja framtill och quiltad design. Perfekt för kalla vinterdagar och ger en stilren look.
Svart hoodie med dragkedja från 157 - Svart hoodie från 157 med dragkedja framtill, huva med dragsko och två fickor. Tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt för en avslappnad och stilren look.
Svart kabelstickad tröja Polo Ralph Lauren - Snygg svart kabelstickad tröja från Polo Ralph Lauren med klassisk ranges röd logga broderad på bröstet. null har rund hals double ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar tidlös och stilren design.
Svart pärlarmband med gulddrake - Coolt armband med svarta pärlor och små guldfärgade detaljer. I mitten sitter en guldfärgad drake som ger armbandet en unik och trendig look. Perfekt accessoar för dig som vill sticka ut och addera lite edge till din stil.
Svart pärlarmband med guldfärgad detalj - Snyggt armband med svarta pärlor och guldfärgade detaljer, inklusive en liten figur i mitten. Armbandet har en stilren och modern look som passar perfekt till olika outfits. Elastiskt band för enkel påtagning.
Liknande annonser
Visa alla