Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta jeans - Svarta raka jeans! Väldigt bra skick!!💕
Svarta jeans - Fina svarta jeans passar till vita tröjor speciellt annars vad som helst, jätte snygg nu t vinern
Svarta jeans  - Helt svarta jeans i gott skick. Justerbar midja. Pris kan diskuteras ❤️
svarta jeans - säljer mina superfina svarta jeans då dom ej används, sudda lågmidjade av mig🥰
Svarta Jeans - Svarta denim jeans i mörktvätt. Köpta på vinted men passade inte så därav säljer jag vidare. Jättefint skick!
Svarta jeans  - Storlek 170/14y+ i barn storlek. Baggy jeans, är ca 168 cm och har s i jeans och dom passar mig. Dom är ganska tvättade
Svarta jeans  - Ett par svarta jeans i bra skick😊 Nypris på 400kr
Emelie Eriksson
Emelie Eriksson
Svarta jeans
Svarta jeans - 0 Svarta jeans - 1 Svarta jeans - 2

Svarta jeans

Storlek: 164
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Lindex
Färg: Svarta
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer dessa jätte fina svarta jeans från Lindex i storlek 164 men passar xs och s. De är i jättebra skick utan några defekter.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå slitna bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och riktigt slitna detaljer framtill och baktill. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
Replay ljusblå bootcut jeans - Snygga ljusblå jeans från Replay med bootcut passform och klassisk femficksdesign.
Russemerch Mörkblå mjukisbyxor med snörning XS - Säljer ett par mörkblå mjukisbyxor från Russemerch i storlek XS. Byxorna har vit snörning i midjan och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial. De har en relaxed passform och raka ben, perfekta för chill dagar hemma eller när du vill vara bekväm.
Victoria Beckham jeans - Snygga svarta jeans från Victoria Beckham med bootcut passform och låg midja. Baktill finns broderade vita stjärnor på bakfickorna och ett lila patch vid linningen. Jeansen är i klassisk denim och har en cool, unik look. W27 L34! 40cm rakt över och 84 i innerbenslängd❤️
Only jeans  - Skit snygga lågmidjade jeans från only!
Ljusblå jeans med detaljer - Snygga ljusblå jeans med en tight passform och dekorativa detaljer på bakfickorna. Jeansen har en klassisk femficksdesign och en låg midja. Perfekta för en avslappnad stil.
Vintage Only jeans  - Så snygga vintage jeans från only. Lågmidjade med lätt bootcut.  Midjemått rakt över ~ 35.5cm Innerbenslängd ~ 81cm Gren ~ 16cm  Benöppning ~ 19.5 cm. Storlek i jeansen 34/34