Alla kategorier > Jeans & Byxor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusblå jeans med hål från 157 - Ljusblå vida jeans från lager 157 Boulevard Star med slitna hål på båda knäna. Klassisk femficksmodell, dragkedja och knapp framtill. Jeansen har en avslappnad passform och är tillverkade i denim med snygg tvätt. Säljes pga att de ej används.
Ljusblå jeans med hål från 157 - Ljusblå jeans med raka ben och två slitningar vid knäna från 157. Klassisk femficksmodell med snygga bakfickor med lock och knapp. Jeansen har låg midja och är tillverkade i bomull. De är otroligt bekväma även fast de sitter riktigt snyggt i midjan. Jag säljer de för att de har aldrig kommit till användning så de är helt enkelt ny köpta och aldrig använda. Köpte de för lite mer än en månad sedan. 💕
Ljusblå bootcut jeans med hål - Säljer dessa ljusblå jeans med hål då jag aldrig använt dessa,köptes för 400kr men säljs för 250kr💕💕💕PRIS KAN DISKUTERAS!
Ljusblå bootcut jeans låg midja - Säljer ett par Lågmidjade jeans från Lager157 i modellen low boot storlek xs full length. De har inte kommit till användning på flera månader. Mellanblå snygg färg och klassiska bootcut jeans.
Ljusblå bootcut jeans med låg midja  - Från lager 157💓 Strl XXS
Ljusblå jeans med hål vid knäna - jeans från lager 157, säljer för 90kr för de är uppsydda lite grann🤗
Ljusblå håliga jeans - Ljusblå håliga jeans från Gina, oanvända och i bra skick.
Ljusblå slitna jeans med hål på knäna - Säljer ett par ljusblå jeans med slitningar och stora hål på knät. Jeansen har klassisk femficksdesign och normal passform med bootcut. Perfekta för en avslappnad och trendig look.
Ljusblå låga jeans med hål
Ljusblå låga jeans med hål - 0 Ljusblå låga jeans med hål - 1

Ljusblå låga jeans med hål

Storlek: 32
Kategori: Jeans & Byxor
Märke: Lager 157
Färg: Blå
Skick: Mycket bra skick

300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jättefina lågmidjade jeans med egengjorda hål💕💕

Alva.
Alva.
(6)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Levi's Bootcut ljusblå jeans - Midjan rakt över: 38 cm Innerbenslängd: 77 cm 💓 Dragkjedjan är sönder men går säkert att laga för den som vill!
Blå bootcut jeans  - Säljer ett par blå jeans med bootcut passform och slitna detaljer framtill.
Replay ljusblå bootcut jeans - Snygga ljusblå jeans från Replay med bootcut passform och klassisk femficksdesign.
Russemerch Mörkblå mjukisbyxor med snörning XS - Säljer ett par mörkblå mjukisbyxor från Russemerch i storlek XS. Byxorna har vit snörning i midjan och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial. De har en relaxed passform och raka ben, perfekta för chill dagar hemma eller när du vill vara bekväm.
Blå slitna bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och riktigt slitna detaljer framtill och baktill. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
Lågmidjade vintage jeans  - Lågmidjade jeans  Midjemått =37cm  Innerbenslängd=  77cm ( jag är 173)  Grenhöjd= 20cm (väldigt låga )  💕💕💕
True Religon bootcut jeans - Ett par snygga grå-svartajeans med detaljer på fickorna och en bootcut modell. Omkretsen vid midjan: 68cm. Innerbenets längd: 84cm.
Only jeans  - Skit snygga lågmidjade jeans från only!