Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Grön klänning
Grön klänning - 89 Grön klänning - 90 Grön klänning - 91

Grön klänning

Storlek: 38
Kategori: Klänningar
Märke: H&M

130 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

En fin klänning som passar året runt. Sparsamt använd, är som ny. Fina detaljer med enkelt bälte, knappar och ficklock. Normal i storleken. Trekvarts ärmar.

HM
Vilma Hedrén
Vilma Hedrén
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön Klänning  - En klänning med väldigt mjukt material. En är köpt på hm för ungefär 1 år sen. Den är knappast använda. Kontakta mig om du har fler frågor 🙂
Grön klänning - Supersöt grön kortklänning med långa och luftiga ärmar. Klänningen har en loose passform och är tillverkad i ett lätt material som känns perfekt för varmare dagar. Superfin inför sommaren !!💗
Grön klänning - Hej! Säljer en jätte fin grön klänning som tyvärr inte kom till någon användning. Köpt på H&M i storlek s, sitter nära in till kroppen så en figur kommer fram.
Grön klänning - En fin klänning från h&m. I fint skick. För fler bilder eller mått kontakta mig! Frakt sker via PostNord spårbart 51 kr 🌿✨
Grön klänning  - En grön klänning med vita små blommor från hm
Grön Klänning - Bra skick
Grön klänning  - supersöt klänning men kommer inte till användning! Strl S men passar M med INTE MINA BILDER ‼️ skriv ifall ni vill ha det!
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Ljusrosa långklänning med volanger - Supersöt ljusrosa långklänning med volangdetaljer och spets. Klänningen har omlott upptill, öppen rygg med snörning och breda axelband. Perfekt för dig som vill sticka ut med en romantisk look. Materialet känns lätt och flowy.
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
OANVÄND Balklänning - Oanvänd balklänning från Peppermayo, prislappen sitter kvar🩷. Är i storlek 34, och jag är 160cm och den är för lång, skulle säga att den passar någon som är 165-170.  Är köpt för 925kr, säljer för 800kr. Om du är intresserad eller har några frågor så hör av dig!🩷
Balklänning gul - Världens finaste långa silkes klänning som passar perfekt till bal eller bröllop. Aldrig använd💛
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.