Alla kategorier > Mode > Kläder > Klänningar
Studentklänning❤️
Studentklänning❤️ - 0 Studentklänning❤️ - 1 Studentklänning❤️ - 2 Studentklänning❤️ - 3

Studentklänning❤️

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Skick: Mycket bra skick

550 SEK

Frakt från 49 SEK
Beskrivning

Superfin vit kortklänning i spets med blommigt broderat mönster. Klänningen har v-ringning i ryggen, trekvarts trumpetärmar och volangkant nedtill. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en romantisk vibe. Perfekt till studenten❤️ Kolla gärna mina andra studentklänningar på min profil🫶

LatiSellout👠👜👖👗
LatiSellout👠👜👖👗
(117)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
studentklänning❤️ - studentklänning från neo noir helt spets inte genomskinlig såå sååå fin passar s-l då den är så stretchig. nyskick❤️
Snyggaste spets studentklänning ❤️ - Säljer en söt vit axelbandslös klänning med spetsdetaljer och lätt utställd kjol. Klänningen har dragkedja i ryggen och en romantisk känsla, perfekt för sommarens tillfällen. Passformen är normal och längden är kort. Passar finare på längre tjejer då den sitter kortare, jag är bara 1.58 lång😁
Studentklänning  - Säljer min fina studentklänning från NAKD. Djup rygg med knytning. Använde den på mitt utspring och under midsommar. Så så nöjd!!💕💕
Söt studentklänning - Söt vit kortklänning med v-ringning och volangärmar.Perfekt till studenten! Aldrig använd! Nypris 699kkr!
Studentklänning - Superfin vit kort klänning med puffärmar, volangkant och broderade blommor. Klänningen har öppen rygg med gullig rosett. Köpt på nelly för 600kr, endast testad men tyvärr för liten för mig så därav säljer jag💕Slutsåld i denna storlek
Studentklänning - Jättefin och skön klänning man kan ha till studenten🤍
Andra annonser från Klänningar
Visa alla
Vit miniklänning ifrån design by amor - Använd 2 gånger, bra skick, storlek s
Klänning - Så fin sommarklänning från Zara. Super populär🩷
Prickig Zara klänning - Supersöt vit kort klänning med svarta prickar och smala axelband. Perfekt för sommar dagar och ger en fräsch och trendig look.
Ljusrosa volangklänning - Söt ljusrosa kort klänning med volang nedtill. Klänningen är axelbandslös och har en figurnära passform upptill med en fluffig kjoldel. Perfekt för dig som gillar en feminin och trendig stil. Nypris 300kr. Säljs inte längre.
Rosa Zara klänning - Kort rosa Zara klänning som man kan bära på två sätt!! Helt ny med lappen kvar! Pris kan alltid diskuteras 😊  Kika gärna in mina andra plagg, vill bli av med så mycket som möjligt 💗
Vit volangklänning från NA-KD - Supersöt vit kortklänning från NA-KD med tunna axelband och flera lager volanger.
Studentklänning  - Köpte inför min student 2025 här på plick! Men bestämde mig för en annan klänning till slut så bilderna är inte mina, den är enbart testad🥰Oerhört eftertraktad klänning och köpt här på plick. Både runt ärmarna och längst ned vid kjolen är det resår. Hör gärna av dig vid frågor!.