Alla kategorier > Mode > Kläder > Jackor
Grön jacka från Parajumpers
Grön jacka från Parajumpers - 0 Grön jacka från Parajumpers - 1 Grön jacka från Parajumpers - 2 Grön jacka från Parajumpers - 3 Grön jacka från Parajumpers - 4

Grön jacka från Parajumpers

Storlek: M
Kategori: Jackor
Märke: Parajumpers
Färg: Grön
Skick: Mycket bra skick

1300 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg cardigan från parajumpers den är i mycket bra skick med bara en liten fläck på baksidan som inte är synlig

F1💰💰💰
F1💰💰💰
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Liknande annonser
Visa alla
Grön quiltad jacka från Parajumpers - Säljer en snygg grön quiltad jacka från Parajumpers i bra skick. Den har en dragkedja framtill och två praktiska fickor med dragkedjor. Perfekt för höst och vår, med en cool patch på ärmen. Jackan är lätt och bekväm. Passar både till vardags och lite mer uppklädda tillfällen. Köpt för 3000kr I NK.
Grön jacka från Parajumpers - Snygg grön jacka från Parajumpers med huva och flera praktiska fickor. Jackan har en dragkedja framtill och en gul detalj vid kragen. Perfekt för en cool och avslappnad stil. Ny pris ca 5500kr
Parajumpers Jacka  - Parajumpers vinterjacka i mycket fint skick. Använd endast ett fåtal gånger. Storlek Medium. Varm, rejäl och av hög kvalitet med ikonisk patch på ärmen.  Tillhör Masterpiece Series och denna modell verkar inte längre tillverkas, ovanlig att hitta idag.
Parajumpers jacka  - Väldigt skön grön jacka från märket parajumper, använd ett fåtal gånger köpt i en märkesbutik i Frankrike. Passar mellan 170-180
Grön och gul jacka från Parajumpers - Säljer en cool jacka från Parajumpers i grönt och gult. Jackan har en huva och dragkedja framtill. Den är designad med en patch på ärmen och har en quiltad look på framsidan. Perfekt för en sportig stil! Storlek y-m
Grön jacka med huva från Parajumpers - Säljer en grön jacka med huva från Parajumpers. Jackan har en cool kombination av ljusgrönt och mörkgrönt med en dragkedja framtill. Märkeslogga på ärmen ger en extra touch. Perfekt för dig som vill ha stil och funktion i ett!
Grön vindjacka från Parajumpers - Snygg grön vindjacka från Parajumpers med svarta detaljer på axlarna och dragkedjor på fickorna. Jackan har hög krage  och klassiska parajumper-emblem på ärmen. Perfekt för dig som vill sticka ut med en cool och funktionell look.
Andra annonser från Jackor
Visa alla
Moncler cardigan  - Säljer min moncler cardigan i storlek S/M, den är i väldigt bra skick och har inga defekter 😁. Hör av er vid funderingar
Mörkgrön Meotine kappa - Säljer min så fina Meotine kappa, grön färg i storlek S/M. Varan är köpt från deras egna hemsida men endast använd några få gånger! Finns några noppror på framsidan annars fint skick! Skriv för frågor!
Mörkblå dunväst från Moncler - Hej, säljer en Moncler cardigan storlek S. Skriv för fler frågor eller bilder!
Massimo dutti hybrid cardigan - Storlek S | Massimo dutti | jackan är i väldigt fint skick | Normal passform | väldigt populär modell av Massimo dutti.
Vit/beige stickad cardigan - Mysig vit stickad jacka från Petroleum med kabelstickat mönster och dragkedja framtill. Jackan har en stor huva fodrad med mjuk grå fuskpäls och svart innerfoder. Perfekt för kyliga dagar och riktigt skön att bära.
Svart Stone Island jacka - Säljer denna riktigt schyssta Stone Island jacka i mycket bra skick. Jackan är lite tunnare och passar bra till svalare höst/vårdagar. Storleken är M men passar mer som en mindre S, värt att notera är att metallbiten på dragkedjan inte är original. Hör gärna av dig vid funderingar om t.ex. mått, fler bilder eller annat! 😁
Moncler cardigan grå - Säljer en grå cardigan från moncler som passar perfekt nu för den kommande våren. Den är storlek S och har inga defekter.Hör av dig vid funderingar, öppen för prisförslag
Mörkblå jacka John Henric - John Henric, står storlek xs men sitter som s. Är 181cm väger 70kg som jämnförelse