Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
SVART kappa med hög krage - !SVART! kappa med hög krage och knappar framtill. Jackan har en modern, croppad design med långa ärmar och breda muddar. Perfekt för en stilren look. Nypris 600kr
Grå kappa med bälte och hög krage - Söker!!!
Svart kappa med bälte och krage - Stilren svart kappa med bred krage och knytskärp i midjan. Jackan har en klassisk look med raka ärmar och är helfodrad för extra komfort. Perfekt för dig som gillar en clean och tidlös stil.
Svart kappa med bälte och bred krage - Stilren svart kappa med bred krage och knytskärp i midjan. Jackan har en rak och lite oversized passform med långa ärmar. Perfekt för dig som gillar en clean och klassisk look. Materialet ser ut att vara ull eller en ullmix.
Kort filtjacka med hög krage - HELT SLUT SÅLD JACKA  Kort jacka i filtmaterial med hög krage och asymmetrisk knäppning framtill. Säljer min i SVART men tog den första bilden i beige för att man ska se tydligt hur jackan ser ut kom privat om ni vill se hur jackan ser ut men den är oavsett bra i skick så det ska nog inte behövas
Svart kappa med hög krage - Jättefin aldrig använd pga att den inte passar mig, pris går att diskutera
Grå kappa med hög krage - Snygg grå kappa med hög krage och knappar framtill. Perfekt för den kommande våren. Slutsåld på Gina tricot’s hemsida. Köpte den i november men aldrig kommit till användning, den är alltså helt ny. Den har långa ärmar och en rak skärning som ger en modern look. Köpt för 600kr. Det går alltid att försöka diskutera pris!
Beige capejacka med bälte och hög krage - Stilren beige capejacka med hög krage och tre knappar framtill. Jackan har vida ärmar och ett matchande bälte i midjan för en snygg siluett. Tillverkad i ett mjukt ullblandat material som känns lyxigt och passar perfekt till höst och vår.
alina

Kappa med bälte och hög krage från Gina

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Gina Tricot

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg kappa med hög krage och knappar framtill från Gina Tricot. Jackan har ett bälte i midjan för extra stilpoäng och en clean, minimalistisk look. Perfekt för dig som gillar klassiska vibes och vill ha något som funkar till många outfits.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
J.Lindeberg Jacka | S - J.Lindeberg Bailey Jacket | Storlek S | INGA BYTEN | Fraktar spårbart eller möts upp i Täby
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, två framfickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.
Moncler Cardigan Dam - Moncler tricot cardigan dam med quiltad framsida och snygga horisontella sömmar. Västen har en praktisk ficka framtill, dragkedja och Moncler-logga på ärmen. Materialet är polyester och dun, vilket gör den både lätt och varm. Perfekt för att addera en exklusiv touch till din outfit. Priset kan diskuteras! JAG LÄMNAR SAMMA DAG!!🥰🌸
Colmar Jacka - Bra skick, loggan är lite sliten och så men annars fin. Storlek 48/S passar dig som är mellan 175-185cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Mörkblå dunjacka från Fjällräven - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven med gul snörning vid huvan och nederkant. Jackan har en puffer-design, två stora fickor med knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jackan är i storlek S och har inga defekter!
Herno jacka - Snygg olivgrön pufferjacka med glansig finish och hög krage. Jackan har quiltad design och stängs med knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en modern, boxig passform som ger en cool vibe. Jackan är från herno, hör av er för fler bilder!😊
Svart pufferjacka Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, flera dragkedjor och en klassisk look. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil. Använd 3 gånger vilket gör den till helt ny skick! Pris kan diskuteras vid snabb affär!✅
Svart teddyjacka  - Populära teddyjackan från hm i storlek xs. Knappt använd