Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkgrå pufferjacka från Canada Goose pris kan diskuteras - Säljer en mörkgrå pufferjacka från Canada Goose i storlek M. Jackan har huva, diskret logga på ärmen och breda quiltade paneler. Materialet är slitstarkt och jackan har dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg streetstil .  Pris kan diskuteras
Priser kan diskuteras  - Säljer en svart pufferjacka från Jack & Jones Originals. Jackan har quiltad design, dragkedja framtill och en snygg badge på ärmen. Perfekt för kyliga dagar och har en modern, clean look. Materialet är syntet och jackan är lätt vadderad för extra värme.
Beige cardigan (pris kan diskuteras) - Pris kan diskuteras så bara skicka bud. Säljer  beige Moncler cardigan för de inte riktigt min stil mer
jacka från McKinley stl S pris kan diskuteras  - Säljer en svart dunjacka från McKinley med huva och dragkedja. Jackan är perfekt för våren som börjat. Jackan är i mycket bra skick. Storlek S och i längd 175-180
Mörkblå  vindjacka från Moncler pris kan diskuteras  - Mörkblå vindjacka från Moncler med huva och dragkedja framtill. Jackan har en snygg detalj med röd, vit och blå rand på huvan samt Moncler-logga på ärmen. Materialet är lätt och känns sportigt, perfekt för dig som gillar stilren design.
Moncler cardigan Storlek M men passar mer S Pris kan diskuteras - En Moncler cardigan som passar perfekt nu till våren och sommaren. Cardiganen kommer med luva och är äkta, därmed kommer det väska kuvertet osv. Jackan är lite nopprig men går enkelt att ta bort annars ser den ny ut. Jag köpte jackan i semptemer 2024 och inte använt den så mycket
Moncler vindjacka (Pris kan diskuteras) - Snygg vit vindjacka från Moncler med stor luva och svart logga på ärmen. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med dragkedja och coolt Moncler-tryck på huvkanten. Perfekt för dig som vill ha en clean och sportig look.
Nike tech, storlek M men passar bra som S - Nike vindjacka,byxor i ljusgrått och mörkgrått med hel dragkedja, huva och svart logga på bröstet. Jackan har en snygg kontrastdesign, lång ärm och en vertikal bröstficka med dragkedja. Perfekt för dig som gillar sportig och clean stil.
Marcelresell

Ljusgrå cardigan strl s men passar även xs. Pris kan diskuteras

Storlek: S
Kategori: Jackor

230 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg ljusgrå pufferjacka med huva och dragkedja framtill. Jackan har quiltade partier på bröst och rygg samt två fickor med dragkedja. Perfekt för kyliga dagar och enkel att matcha med olika outfits.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkblå dunjacka från Fjällräven - Säljer en mörkblå dunjacka från Fjällräven med gul snörning vid huvan och nederkant. Jackan har en puffer-design, två stora fickor med knappar och dragkedja framtill. Perfekt för kalla dagar. Jackan är i storlek S och har inga defekter!
J.lindeberg jacka - Mycket fint skick, en liten lagning på ena armen men annats toppskick. Storlek M passar dig som är mellan 180-190cm ungefär. Nypris ca 4000kr. Modellen är 185 cm, 79 kg. Passar bra nu till vintern. Skriv för mer information!🤝
Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren - Svart pufferjacka från Polo Ralph Lauren med röd broderad logga på bröstet. Jackan har huva, två framfickor med dragkedja och quiltad design. Perfekt för kalla dagar och har en stilren look som funkar till det mesta.
J.Lindeberg Jacka | S - J.Lindeberg Bailey Jacket | Storlek S | INGA BYTEN | Fraktar spårbart eller möts upp i Täby
INTRESSEKOLL - Intressekoll på min mörkblåa fjällräven jacka då jag vill sälja den och köpa en ny, är du intresserad hör av dig! Pris kan såklart diskuteras 💙
Moncler Maya  - Säljer denna helt nya jackan då den inte passar mig. Fraktar runt hela Sverige!
Fjällräven EXPEDITION DOWN LITE JACKET - Jätte fin jacka som jag köpte i vintras på tradera för 5000kr, har tyvärr inte kvitot så vet ej hur gammal den är men den är i bra sick och har inga tydliga defekter, strlk XS ganska säker att den är uniex så skulle söga att den passar även en tjej som bär S, jag är 171cm och jackan är i en mörkblå färg❤️
Olivgrön jacka med broderier - Säljer en olivgrön overshirt från H&M med coola broderade detaljer. Jackan har stora fickor, snörning i nederkant och silverfärgade nitar. Passformen är loose och ärmarna är långärmade. Säljs inte längre!