Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige kappa/poncho - Säljer en beige kappa/poncho med vida ärmar. Tröjan har två stora fickor framtill . Perfekt för en chill och avslappnad stil. Materialet känns mjukt och skönt mot huden.
Zara kappa/poncho  - Söt kappa från Zara, storlek 164❤️ passar mig med XS-S!
Rutig poncho kappa - Snygg rutig kappa i svart och beige med en klassisk design. Perfekt för att hålla stilen under vårens dagar. Den har en lös passform och är ett tidlöst tillskott till garderoben. Köpte den i Paris på en marknad, av en dam som sydde.
Poncho  - Jättefin poncho med knytning i midjan. Varm och passar perfekt till hösten. Endast använd några fåtal gånger. Finns knappar runt kragen för att man ska kunna sätta på en pälskrage som jag tyvärr inte hittar💞
Poncho/kappa - Säljer min svarta poncho med skärp, knappt använd den så den är i väldigt bra skick. One size
Poncho kappa - Jätte snygg poncho kappa som köptes här på Plick, perfekt till att slänga över en tröja. Lånad bild men det är bara att fråga om ni vill ha fler bilder eller om du har någon annan fråga💕💕
Poncho - Snygg poncho från bubbelroom, använd 2 ggr, kommer med en pälskrage som är avtagbar
Zara poncho  - Stilren beige väst från Zara med rak passform, två stora fickor framtill och dragkedja hela vägen. Västen har mjukt material och breda ärmhål för en avslappnad look. Perfekt att slänga över en hoodie eller t-shirt.
Susanna
Susanna
Poncho kappa
Poncho kappa - 89 Poncho kappa - 90

Poncho kappa

Storlek: One size
Kategori: Jackor
Färg: Beige

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer denna kappan, har använt endast 2 gånger! Helt ny och inga fläckar eller liknande.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
 Moncler Cardigan  - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med quiltad front och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja framtill och två fickor med knappdetaljer. Klassisk Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer som ger en clean look.
Grå jacka - Mysig jättefin jacka💕osäker på vart den är ifrån
Mörkblå pufferjacka från Fjällräven XXS - Säljer en mörkblå pufferjacka från Fjällräven i storlek XXS. Jackan har huva, gula snören och två stora fickor med knappar framtill. Perfekt för kalla dagar och har en cool, oversized vibe. Materialet är syntet och dun, med dragkedja och knappar framtill.
J.Lindeberg Jacka - Mörkblå jacka från J.Lindeberg. Jackan är i storlek L och jag har egentligen storlek S så den är lite stor på mig på första bilden. Inga tecken på deffekter. Priset är inte slaget i sten:)
Så fin vinterjacka  - Säljer en quiltad pufferjacka i mörkgrönt från mohito. Jackan har stor huva, dragkedja framtill och två stora fickor med lock. Oversized passform och snyggt rutmönster i sömmarna. Perfekt för kalla dagar när du vill vara både varm och stilren. Kom körna med frågor och prisförslag!💕den är stl xs men passar mig som bär s i vanliga fall💕
Woolrich Jacka  - Hej! Säljer nu denna väldigt snygga och eftertraktade Woolrich Fieldjacka!  Jackan är slutsåld överallt och går inte att få tag på… jackan är perfekt nu till hösten/vintern  Storlek S Ny pris: 6000 kr Säljs för: 1499 kr
Svart träningsjacka från Lululemon - Jättefin jacka från Lululemons tidigare kollektion. Köpt på Vinted men passade inte dottern. Som define i modellen men i lite tunnare material.