Alla kategorier > Jackor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa dunjacka från Moncler - Säljer min rosa/beiga dunjacka från moncler i storlek 1, den är väll använd men kommer inte till användning längre. Finns vissa fläckar så som på kragen.
Rosa dunjacka från Moncler - Säljer en snygg limited edition rosa dunjacka från Moncler x FRGMT med huva och dragkedjor. Jackan har en puffig design och är perfekt för kyliga dagar. Den har en stilren look med Moncler-logga på insidan.
Rosa dunjacka från Moncler - Moncler ljusrosa vinterjacka i naturlig dunfyllning storlek 3. Utan huva med krage 💕. Stor logotyp. Det finns små defekter på jackan som syns på bilderna men annars är den sparsamt använd. Älskar den men den passar inte ..💗 finns fler bilder
Moncler lättvikts dunjacka i rosa  - Säljer en snygg moncler lättvikts dunjacka i rosa den har några år på sig men jag måste ändå säga att den är välbehållen, tycker jag men alla tycker olika. Den har quiltade sömmar och praktisk bra skick dragkedja framtill. Jackan har två sidofickor och är tillverkad i lätt syntetmaterial, perfekt för kyliga dagar. Passformen är normal och jackan har långa ärmar. Skickar direkt när betalning skett så köpare kan börja använda så snabbt det går. En självklarhet för mig. Då jag gillar det jag säljer
Moncler dunjacka - Rosa dunjacka i storlek M köpt för ett par år sedan säljes i befintlig skick. Skicka pm för fler frågor!
Ljusrosa dunjacka från Moncler - Superfin ljusrosa dunjacka från Moncler med svart dragkedja och svarta detaljer vid fickorna. Storlek 12 i barnstorlek men skulle säga att den passar en XS/S🥰 Lite smuts på inre armar och färre defekter men inget större märkvärdigt🫶🏼🫶🏼
Rosa Moncler  - XS, använd nån gång. Ser helt ny ut. Pris kan diskuteras
Rosa dunjacka från Moncler
Rosa dunjacka från Moncler - 0 Rosa dunjacka från Moncler - 1 Rosa dunjacka från Moncler - 2 Rosa dunjacka från Moncler - 3 Rosa dunjacka från Moncler - 4

Rosa dunjacka från Moncler

Storlek: 36
Kategori: Jackor
Märke: Moncler
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

95 EUR

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg rosa dunjacka från Moncler med quiltad design och hög krage. Jackan har dragkedja framtill, två fickor med knappar och Moncler-logga på ärmen. Perfekt för dig som vill ha en färgstark och trendig jacka till kyliga dagar.

sputiikki
sputiikki
Senast aktiv: +1 månad sen
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
 Ny slutsåld Beige  jacka med hög krage från arket i ull och alpacka Arket i ull och alpacka Stl 34    - Säljer en beige jacka  med fluffig yta och hög krage. Jackan har två stora knappar framtill, snedställda fickor och långa ärmar med knappdetalj vid mudden. Perfekt för dig som gillar mysiga och trendiga jackor med lite oversized känsla. Stl 34 slut såld , jag köpte för 2299kr passar  även till Stl S
Vit teddyjacka från Helly Hansen - Säljer en fluffig vit teddyjacka från Helly Hansen med marinblå detaljer och bröstficka med dragkedja. Jackan har huva, hel dragkedja framtill och två sidofickor. Perfekt för kalla dagar och riktigt mysig att bära.
Svart pufferjacka från Burberry - Säljer en svart pufferjacka från Burberry med klassiskt rutigt foder i huvan. Jackan har dragkedja och knappar framtill, två sidofickor med dragkedja och en snygg Burberry-logga på ärmen. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka och quiltade design.
Woolrich windbreaker  - Svart/blå woolrich windbreaker i toppen skick, hör av dig vid funderingar om pris eller annat!!
Patagonia fleece - Säljer en cremevit Patagonia fleecejacka med blå detaljer. Köpt second hand men inga defekter utöver liten fläck på insidan.
Moncler vezere jacka - Säljer en svart pufferjacka från Moncler med avtagbar huva och klassisk logga på ärmen. Jackan är quiltad och dragkedja samt knappar framtill . Perfekt för kalla dagar och riktigt snygg till jeans.
helt ny kappa från arket - Säljer denna fina kappa från arket i strl 36, helt ny med lappar kvar! Den är i ull!💕🫶🏼 Slutsåld och billigare än nypris
Moncler Cardigan - Säljer en fin Moncler cardigan i storlek M men passar bättre S, jackan passar dig perfekt om du är emellan 175! Nfc funkar och tag kommer med. Hör gärna av er vid funderingar eller prisförslag! Modellen är 174 och väger 55kg lite nopprig men går och ta bort enkelt såklart!