Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Carhartt workwear jacka M - Mörkblå (heavy water wash) workwear jacka från Carhartt med kontrasterande brun krage och rutigt innerfoder. Jackan har dragkedja framtill, bröstficka med dragkedja och klassisk Carhartt-logga. Tillverkad i slitstark bomull, perfekt för en streetwear-look.
Carhartt Jacka - Säljer min jacka p.g.a att den inte kommer till användning. Den är S men pasar Xs med. Den har använts därav priset. Priset kan abslolut diskuteras då jag gärna vill få sålt den
Grå workwear jacka från Carhartt - Säljer en grå workwear jacka från Carhartt med klassisk krage, dragkedja framtill och två snedställda fickor. Jackan har robust bomullsmaterial och detaljer med tryckknappar vid ärmslut och midja. Perfekt för dig som gillar streetwear och funktionell stil.
Carhartt jacka - Carhartt jacka, köpt för ett år sen men sparsamt använd. Nypris 3800kr. Storlek S, men skulle säga att den passar XS-M. Skriv för fler bilder💖😁
Vintage custom carhartt jacka  - Custom carhartt jacka
Svart jacka från Carhartt - Säljer en svart jacka från Carhartt med huva och dragkedja. Perfekt för kyligare dagar. Jackan har en enkel och stilren design med långa ärmar.lite färg dock på små ställen.Men helt cool annars.
Carhartt Jacka - Carhartt jacka, säljer då den tyvärr inte kommer till användning längre. Herrmodell, nypris 1400kr. Säljer för 700kr i oanvänt skick.
Ossian
Ossian
Jacka från carhartt
Jacka från carhartt - 89 Jacka från carhartt - 90 Jacka från carhartt - 91 Jacka från carhartt - 92

Jacka från carhartt

Storlek: S
Kategori: Jackor
Märke: Carhartt
Färg: Blå
Skick: Bra skick

750 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en blå jacka från carhartt, storlek s. Var inte rädd att ställa frågor om mått eller fler bilder.🙏

Mera från kategorin Jackor
Visa alla
Mörkgrön Fjällräven dunjacka XXXS kan byta - INTRESSEKOLL!!! Säljer en mörkgrön , riktigt puffig dunjacka från Fjällräven med gul snörning i huvan och stora fickor med guldfärgade knappar. Jackan har broderad Fjällräven-logga på bröstet och dragkedja med knappslå. Perfekt för kalla dagar och har en loose passform. Det är en herr storlek men jag som ofta bär S eller m funkar denna jacka bra på mig! Jag hade även kunnat byta den och betala 2000 ungefär utöver jackan
Fjällräven jacka - Hej! Säljer nu min fjällräven jacka i färgen deep forest. Köpt 2023 och i toppen bra skick. Enda som är slitet är nog att dem vita sakerna vid snörningen har blivit missfärgat av smink. Men de är ingen man tänker på! Köpt på naturkompaniet och är slutsåld på sidan. Har kvitto. :) Hör av er om ni har frågor:)
Hm teddyjacka - Slutsåld! Strl M! 745 kr  (lånad bild)
Grå teddy bomberjacka i storlek L - Säljer en grå bomberjacka med ribbade muddar och krage. Jackan har en grov, fluffig yta och stängs med dragkedja framtill. Modellen är loose fit och har långärmade ärmar.
Svart dunjacka från Canada Goose - XS men passar S. Svart dunjacka från Canada Goose med huva och klassisk logga på ärmen. Jackan har en puffig design, dragkedja och knappar framtill. Perfekt för kalla dagar med sin tjocka och isolerande fyllning. Snygg och stilren look som funkar till det mesta.
Svart cardigan  - Svart cardigan  med stickade ärmar och ribbad krage. Jackan har quiltad front i glansig polyester och knäpps med knappar. Snygg, stilren och perfekt för dig som gillar en modern look med coola detaljer.
 Moncler Cardigan  - Svart pufferjacka från Moncler med quiltad framsida och stickade ärmar. Jackan har rund hals, dragkedja framtill och två fickor med knappstängning. Moncler-logga på ärmen och snygga detaljer som ger en exklusiv vibe.
Polo Ralph Lauren Jacka  - Polo Ralph Lauren jacka för endast 1349 kr som är helt ny,  skriv om intresserad!