Alla kategorier > Kjolar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Beige omlottkjol med slits - Snygg beige omlottkjol i ribbat material.  Använd 1-2 gånger, mycket fin
Beige omlottkjol - Snygg beige omlottkjol med slits. Perfekt för en stilren look. Kjolen har en lång design och är lätt att matcha med olika toppar.
Beige omlottkjol med ormmönster - Snygg kort skort i beige med ormmönster och en svart knappdetalj i midjan. Kjolen har en asymmetrisk front och är tillverkad i ett mjukt syntetmaterial.
Beige omlottkjol med bälte - Säljer en snygg beige omlottkjol från Zara med ett matchande bälte. Kjolen har en knappdetalj framtill och är perfekt för en stilren look. Passar bra till både vardag och speciella tillfällen.
Beige långkjol med slits - Säljer en superfin beige långkjol som jag aldrig använt i ett mjukt och bekvämt material. Kjolen har en stilren design med en slits på sidan som ger en snygg detalj. Perfekt för både vardag och fest! 🥰
Beige omlottkjol - Säljer en superfin beige omlottkjol. Den är i ett mjukt och lätt material, perfekt för varma dagar. Kjolen har en knytning på sidan som ger en söt detalj och gör att den sitter bra på plats. Den är i nyskick och passar perfekt till både vardag och fest.😊
Beige omlottkjol med mönster - Trendig beige omlottkjol med ett subtilt mönster och knytning framtill. Perfekt för varma dagar och ger en chic touch till din outfit. aldrig använd
Beige omlottkjol med slits, M
Beige omlottkjol med slits, M - 0 Beige omlottkjol med slits, M - 1 Beige omlottkjol med slits, M - 2 Beige omlottkjol med slits, M - 3

Beige omlottkjol med slits, M

Storlek: M
Kategori: Kjolar
Märke: Zara
Färg: Beige
Skick: Mycket bra skick

45 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en beige omlottkjol med snygg drapering och hög slits framtill. Kjolen har en midilång passform och stängs med dragkedja bak. Materialet känns mjukt och följsamt mot kroppen. Storlek M

Princesss
Princesss
(6)
Senast aktiv: Idag
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Vit spetsig minikjol med snörning - Supersöt vit kortkjol i spets med broderade detaljer och volangkant. Kjolen har elastisk midja och snörning framtill för extra snygg passform. Perfekt för sommarens alla tillfällen och ger en fräsch vibe till din outfit.
Guld glitterkjol - Säljer denna guldiga glitter kjol ifrån Zara i strl 34💕Köptes för ett tag sen och finns inte kvar, men  2a är en närmare bild. I nyskick och använd 1 gång!
Svart tight kjol - Säljer en svart tight kjol. Kjolen har en kort passform, perfekt för en trendig och stilren look.
Rosa volangkjol - Supersöt kortkjol i ljusrosa köpt secondhand! Den påminner lite om en jeans kjol fast i cargo material!💗
Lågmidjad jeans kjol!!! - Snygg jeanskjol från Only i klassisk blå denim. Kjolen har en kort längd med femficksdesign och bälteshällor. Perfekt för en avslappnad stil med en touch av retro. Den har en knapp och dragkedja framtill för enkel påklädning.
Ljusblå jeanskjol från ZPJ - Säljer en gammal ljusblå jeanskjol från ZPJ med slitna detaljer framtill och broderad ficka bak. Kjolen har klassiska fickor, bälteshällor och knappstängning. Med en fin detalj på ena bakfickan Perfekt för dig som gillar en avslappnad och trendig stil.
Rosa volangkjol från LTB Jeans - Supersöt rosa kortkjol från LTB Jeans med volangdetaljer och råa kanter. Kjolen har klassisk jeanslook med fickor fram och bak, dubbla knappar i midjan och en cool, avslappnad vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och lekfull stil. Tyvärr sydd där bak då den var för stor på mig men borde gå att ta bort. Mycket trådar kan synas men handgjord och köpt på Vinted. Själv ca 152cm och den är ganska lång på mig.