Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Blommig kjol - Blommig midi omlottkjol från indiska i st XS. Knappt använd
Blommig kjol - Fin minikjol med blommigt mönster från Beyond Retro. Dragkedja i sidan. Säljer pga den är för liten för mig.
Blommig Kjol - Super snygg blå kjol 🩷🩷
Blommig kjol - Säljer denna superfina blommiga kjolen från Zara i strl. S! Inbyggda shorts så är bekväm att använda.
Söt blommig kjol - Söt blå kjol med små blommor på från Lager 157 i strl s. Stretchig så passar mindre och större också. Går att ha i olika längder. Använd få gånger. Så fin på sommaren! 🩷
Blommig kjol - Jätte fin kjol som aldrig kommit till användning. Helt nytt skick inga som helst skador!
blommig kjol - supersöt blommig kjol från bikbok 💞
estherSWE
estherSWE
Blommig kjol
Blommig kjol - 89 Blommig kjol - 90 Blommig kjol - 91

Blommig kjol

Storlek: S
Kategori: Kjolar
Färg: Blå

60 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Använd några gånger, bra skick

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Rosa volangkjol från LTB Jeans - Supersöt rosa kortkjol från LTB Jeans med volangdetaljer och råa kanter. Kjolen har klassisk jeanslook med fickor fram och bak, dubbla knappar i midjan och en cool, avslappnad vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och lekfull stil. Tyvärr sydd där bak då den var för stor på mig men borde gå att ta bort. Mycket trådar kan synas men handgjord och köpt på Vinted. Själv ca 152cm och den är ganska lång på mig.
Guldig paljettkjol i kort modell - Supersnygg kort kjol täckt med glittrande guldiga paljetter. Kjolen har en rak passform och är fodrad med mjukt beige tyg för extra komfort. Perfekt för dig som vill sticka ut med en glittrig look. Materialet är 95% polyester och 5% elastan. Jag har endast använt den 1 gång så ungefär helt ny.
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Höst/vår kjol - Höst/vår kjol från H&M i storlek S men stor i storleken mer som en M, mycket bra skick
Lila kjol - Lila kjol stl xs helt ny går att vika ner på många olika sätt från bikbok, aldrig använd då jag inte är så förtjust i lila men annars jätte fin
Kjol - Gammal kjol från vero moda som  inte kommer till användning.
Vit minikjol med volang och inbyggda shorts - Säljer denna vita minikjol med en volang och knytdetalj från zara. Den har inbyggda shorts, är i storlek S. Jättesöt att ha på sommaren!