Alva Ojava
Alva Ojava
Volangkjol gina
Volangkjol gina - 0

Volangkjol gina

Storlek: XS
Kategori: Kjolar
Märke: Gina Tricot
Färg: Marinblå
Skick: Nytt skick

150 SEK

Beskrivning

Mörkblå volangkjol från gina, nypris 300

Mera från kategorin Kjolar
Visa alla
Rosa mönstrad volangkjol - Supersöt kort kjol med volanger och ribbad  midja. Materialet är pollyester med ett mjukt innerfoder. Perfekt för sommaren och för dig som gillar färg.
Paisleymönstrad volangkjol från Zara - Supersöt kort kjol från Zara med paisleymönster i lila, rosa och gult. Kjolen har flera lager volanger och smockad midja som ger en skön och snygg passform. Perfekt för dig som gillar boho-vibe och färgglada plagg.
Rosa volangkjol från LTB Jeans - Supersöt rosa kortkjol från LTB Jeans med volangdetaljer och råa kanter. Kjolen har klassisk jeanslook med fickor fram och bak, dubbla knappar i midjan och en cool, avslappnad vibe. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgglad och lekfull stil. Tyvärr sydd där bak då den var för stor på mig men borde gå att ta bort. Mycket trådar kan synas men handgjord och köpt på Vinted. Själv ca 152cm och den är ganska lång på mig.
Kjol - Helt ny läder kjol från lager 157!
Röd jeanskjol - säljer denna superfina röda jeanskjol från bershka!💋