Saga
Saga
Blommig långklänning från Neo Noir
Blommig långklänning från Neo Noir - 0 Blommig långklänning från Neo Noir - 1 Blommig långklänning från Neo Noir - 2 Blommig långklänning från Neo Noir - 3

Blommig långklänning från Neo Noir

Storlek: 34
Kategori: Klänningar
Märke: Neo Noir
Färg: Rosa
Skick: Nytt skick

550 SEK

Beskrivning

Superfin långklänning från Neo Noir i ljus, krämig ton med blommigt mönster i rosa och grönt. Klänningen har smala axelband, v-ringad front och öppen rygg med snörning i sidan. Materialet är mjukt och har en satinliknande känsla, perfekt för sommarens alla tillfällen.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit spetsklänning med volang stundetklänning - Superfin vit kortklänning med spets och broderade detaljer. Klänningen har långärmade puffärmar, hög hals och volangkant nedtill. Genombrutet mönster och figurnära passform ger en r trendig vibe. Perfekt för student eller sommarens alla tillfällen. Tror det är ungefär samma klänning som på första bilderna skriv för fler, vet ej märket
Röd one shoulder klänning med rosett - Säljer en röd kortklänning i satin med one shoulder-design och stor rosett på axeln. Klänningen har en tight passform och är ärmlös, perfekt för dig som vill sticka ut. Snygg och trendig, slutsåld på hm! 😍säljer då den var för stor för mig! Nypris 399.
Student klänning  - Superfin klänning som passar perfekt till studenten eller som en vanlig sommarklänning🥰 lappen är borta men sitter som en S (jag på bilden bär vanligtvis S/xs och är ca 164cm) klänningen har som ”två lager” alltså behövs ingen underklänning!
SÖKER!! Glittrig svart och guld festklänning - Söker denna klänningen från Zara, kan betala bra!
Balklänning! - Säljer min fina balklänning som kom till användning i somras. Den är i jätte fint skick för den har bara använts 2 gånger. Pris kan såklart diskuteras!💗❤️