Clara Arvidsson

Zebramönstrad långklänning med slits

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: New Yorker

40 SEK

Beskrivning

Snygg långklänning med zebramönster i svart och vitt. Klänningen har puffiga korta ärmar, fyrkantig rygg och en djup slits framtill. Figurnära passform som framhäver siluetten och ger en trendig look.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Klänning - Sååå fin klänning som inte finns att köpa längre
Svart offshoulder kortklänning med volanger, H&M - Supersöt svart kortklänning med offshoulder och volang nertill. Smockad överdel som sitter snyggt och markerar midjan. Perfekt för dig som vill ha en trendig och stilren look med lite extra volym i kjolen. Som ny!!!!
Vit prickig kort klänning med volang - Supersöt populär vit klänning med svarta prickar och volang nedtill från Zara Klänningen har breda axelband, v-ringad urringning med twistdetalj och en figurnära passform upptill. Säljer då den tyvärr inte kommer till användning, den har lappen kvar🩷🥰
Volang klänning  - Så söt gul volang klänning från Hm, storlek 34 💛💛💛🥹🥹🥹💕💕💕🤭🤭
Nakd X Sanna jörnvik - Superfin klänning från Sanna jörnviks kollektion med Nakd. Storlek 36
gul Zara klänning - Miniklänning Zara i nyskick
Vit omlottklänning med volanger - Klänning från Feeling Friday. Köpt för 1200 kr + nästan 1000 kr i tullavgifter och frakt. Aldrig använd, endast testad.
Balklänning  - Säljer en helt ny balklänning, den är endast provat men inte använd pågrund av att den kom försent.💕