Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rotate klänning  - Rotate klänning köpte för 3400 säljer för 1700
By malina mini carmine dress - Säljer min svarta klänning perfekt nu till de lita kallare tiderna. Nypris ca 2500
Svart paljettklänning från Rotate - Maxad svart långklänning från Rotate, täckt av glittriga paljetter. Djup v-ringning framtill, markerade axlar och lång ärm. Klänningen har ett bälte i midjan och en snygg slits för extra edge. Perfekt för dig som vill sticka ut med en glamorös look.
By Malina Carmine Dress - Superfin vit kort spetsklänning  från By Malinamed massor av volanger och transparenta partier. Klänningen har höghalsad krage, trekvartsärm och är täckt av lager på lager med spets. Perfekt för student eller sommarens alla tillfällen! Klänningen är endast använd 1 gång🥰ny pris 2800. Strl S men skulle säga att den sitter mer som XS
Rotate by Birger denim dress - Rotate by Birger denim dress  Använd en gång Nypris: ca 5600kr
En jätte fin desingner kläning från ROTATE - Har använt dena kläning bara 2-3 gånger och ser som ny ut köpde den för 2900 på NK och säljer nu den för 1300. Kvitto fins.
Dress - Snygg byxdress till alla tillfällen, knappt använd☺️
Dress - Black dress
wilma02
wilma02
ROTATE Carmina Dress
ROTATE Carmina Dress - 89 ROTATE Carmina Dress - 90 ROTATE Carmina Dress - 91

ROTATE Carmina Dress

Storlek: 36
Kategori: Klänningar
Färg: Svart

2299 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min älskade klänning från Rotate som är köpt på Flannels. Har bara använt klänningen 1 gång och därmed säljer jag den nu till någon lycklig som kan bära upp den. Självklart följer dustbag och lapparna med. Nypris ca 3300kr

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Glittrig festklänning jul nyår - Så fin glittrig festklänning med paljetter, perfekt till fest/jul/nyår. Från meet me there. Använd fåtal gånger, superbra skick!
Nyårsklänning maje roxanne - Supersnygg svart axelbandslös kort klänning med glittriga paljetter över hela tyget.
Elise Ryan Vit kortklänning med svart spets  - Så söt vit klänning med spets från Elise Ryan. Är precis som ny inga defekter, är storlek 38 men skulle säga att den passar som en S, helt slutsåld överallt går inte att få tag på🥰🥰
Vit studentklänning, spetsklänning med volang  - Superfin vit kort spetsklänning med volangkant nertill och genombrutet mönster. Klänningen har långa ärmar, hög hals och figurnära passform. Perfekt för studenten!💓
Vit långklänning med Spets - Köpte denna vackra klänning inför ett dop men valde sedan en annan för dagen. Klänningen är oanvänd, endast prövad. Tyget är väldigt tunt så enligt mig är hudfärgade sömlösa underkläder att rekommendera. Den har sen jag köpte den hängt i min garderob och jag hoppas på ett nytt hem för skönheten ✨ Storlek S. Nypris: 440 kr. Mitt pris: 240 kr.
Svart klänning  - Supersnygg klänning från Zara!! Endast använd en gång så mycket fint skick!! Storleken är M men liten i storleken🥰
Ljusblå långklänning från Meshki - Supersnygg ljusblå långklänning från Meshki. Aldrig andvänd, har prislapp och orginalförpakning kvar. Orginalpris ca 1100kr+tull. Perfekt för bal eller festliga tillfällen.