Alla kategorier > Klänningar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart kortklänning med öppen rygg - SÅ snygg svart klänning från Zara!! Helt slutsåld
Ljusvit kort klänning med öppen rygg - Supersöt kort klänning från zara i mintgrön nyans med djup v-ringning och öppen rygg. Klänningen har en crewneck och ett lätt klätt, flowy tyg som ger en snygg siluett. Perfekt för varma dagar och somriga tillfällen.
Vit prickig kortklänning med öppen rygg - Supersöt vit kortklänning med svarta prickar, volangkant nertill och korta ärmar. Klänningen har öppen rygg med knytband upptill. Perfekt för en somrig look!! 💗☀️ Endast använd en gång!
Klänning med öppen rygg - En sjukt snygg långärmad blommig klänning med öppen rygg och axelvaddar samt draperat tyg nedtill med dold dragkedja baktill. Från Zara i strl M med lappen kvar!💓
Svart kort klänning med öppen rygg - Svart klänning från Zara med öppen rygg. Aldrig använd med lappen kvar
Vit kort klänning med puffärm och öppen rygg, Zara  - Superfin vit kort klänning med puffärmar, fyrkantig ringning och öppen rygg med snygga snörningsdetaljer. Klänningen har en figurnära passform och är gjord i ett slätt material som känns fräscht och somrigt. Helt i nyskick med prislappen på, aldrig använd. Tror inte den finns längre på hemsidan. Hör av er vid frågor!!❣️
Blommig klänning med öppen rygg och rosett - Superfin blommig klänning i vitt med färgglada blommor i blått, gult och rosa. Den har korta ärmar och en söt rosett i ryggen som ger en extra detalj. Perfekt för sommarens fester eller en dag på stan! Obs passar mig som har xs.
Pastellfärgad tie-dye kortklänning med öppen rygg
Pastellfärgad tie-dye kortklänning med öppen rygg - 0 Pastellfärgad tie-dye kortklänning med öppen rygg - 1 Pastellfärgad tie-dye kortklänning med öppen rygg - 2 Pastellfärgad tie-dye kortklänning med öppen rygg - 3

Pastellfärgad tie-dye kortklänning med öppen rygg

Storlek: XS
Kategori: Klänningar
Märke: Zara
Färg: Flerfärgad
Skick: Nytt skick

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin kortklänning i pastellfärgat tie-dye-mönster med tunna axelband och öppen rygg med snörning. Klänningen har en figurnära passform och är perfekt för varma dagar. Materialet känns mjukt och svalt mot huden.

jen
jen
(7)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Klänningar
Visa alla
Vit långklänning med Spets - Köpte denna vackra klänning inför ett dop men valde sedan en annan för dagen. Klänningen är oanvänd, endast prövad. Tyget är väldigt tunt så enligt mig är hudfärgade sömlösa underkläder att rekommendera. Den har sen jag köpte den hängt i min garderob och jag hoppas på ett nytt hem för skönheten ✨ Storlek S. Nypris: 440 kr. Mitt pris: 240 kr.
Nyårsklänning maje roxanne - Supersnygg svart axelbandslös kort klänning med glittriga paljetter över hela tyget.
Elise Ryan Vit kortklänning med svart spets  - Så söt vit klänning med spets från Elise Ryan. Är precis som ny inga defekter, är storlek 38 men skulle säga att den passar som en S, helt slutsåld överallt går inte att få tag på🥰🥰
Svart spetsklänning med rosett framtill - Supersnygg svart klänning med smala axelband, spets med blommönster och stor rosett framtill, med lapp kvar. Det står Stolek S/M men jag skulle säga att den är i Stolek Xs möjligen en liten S.
Studentklänning  - Supersöt vit kortklänning med omlott-design och lager på lager av volanger. Klänningen har oneshoulder och är tillverkad i ett lätt, skirt material som ger en fluffig och festlig känsla. Perfekt för student eller sommarens speciella tillfällen!
Ljusblå klänning - Jättefin glansig ljusblå klänning som är perfekt till balen! Aldrig använd då jag hitta en annan. Köpt från Hello Molly med märket Saints & Secrets för 1 250kr. 🩵