Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Calvin Klein och Versace parfym!💕 - Jag säljer en Versace parfym( använd tre gånger) och en Calvin Klein parfym( endast testad)😻Versaces nypris är ca 200-250k, säljer för 75kr!💕Calvin Klein nypris är ca 125-200kr, säljer för 65kr! Kan köpas för sig eller tillsammans för 115!🤗
Parfym 💕 intresekontroll💕 - Oanvänd Chanel parfym. Köparen står för frakten💕 kollar bara intresse så buda💕 kontakta gärna. Nu ligger budet på 600kr plus frakt så buda på.
body mist - winter jasmine 💕 - säljer en body mist från the body shop, lite använd men nästan hela kvar 💕
Hearts On Hearts 💕  - Alla förtjänar kärlek, en perfekt present till någon du tycker om! 🥰  (Doft: 12kr extra, dofter att välja mellan: Ocean, Cotton Candy, Rosor, Kanel & Nytvättat)
Hearts on Hearts 💕 - Alla förtjänar kärlek, en perfekt present till någon du tycker om! 🥰   (Vid doft och/eller gold flakes; 12kr)  (Vid present packning; 4kr)   Tillgängliga dofter: Ocean, Rosor, Kanel, Nytvättat & Cotton Candy
Smink kit 💕 - Sol de Janeiro 62 är en ikonisk parfymmist i en genomskinlig, guldfärgad plastflaska med vit spraykork. Benefits mascara, som ger volym. Aldrig använd 💕 Hickaps blush i färgen vintage rosé och isadora puder blush 💕
YSL Black Opium 💕 - Tänkte sälja min Black Opium parfym från Yves Saint Laurent eftersom den inte kommer till användning då jag har andra parfymer jag tycker passar bättre på mig 🩷 som ni ser är det väldigt mycket kvar i flaskan och det tillkommer även en bodylotion som även den knappt är använd! Box ingår. Parfymen är 30 ml.
Parfym 💕 - Denna parfym har bara använts en gång. Den luktar jätte gott jag använder nästan aldrig parfym så det är setförlust jag säljer den💕skriv för mer info och pris kan diskuteras!!!
Sami Gabrielsson

Lipgloss💕

Storlek: ONE SIZE
Kategori: Parfym

25 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer detta Lipgloss ifrån Sheglam i doft av äpple. Helt den som ligger i förpackningen är helt oöppnad då jag jag råka köpa två. (den ser inte grön ut på läpparna)💜. Ej spårbar frakt, återkommer med pris

Mera från kategorin Parfym
Visa alla
YSL Black Opium Parfym - Ny 50 ml
Prada Paradoxe Eau de Parfum 50ml - Köpte denna Prada Paradoxe parfym på KICKS i Augusti för 1200kr. Har bara använt 2 gånger. Säljer då den inte riktigt passade mig. Men jättegod! Jag har kvitto och kontoutdrag som bevis på köp ifall det önskas :)
Eau de caramel - Eau de caramel från Essnce, doftar som kolasås.
Prada blue ocean Luna Rosa  - En härlig citruosg och stark doft bra på sommaren och hela året stark rekommenderar denna
Kayali 81 - Säljer mina parfymer  som inte kommer till användning 100 ml tagit några sprut
Sol de Janeiro Cheirosa mist trio - Tre populära Brazilian Crush Cheirosa body mists i olika doftvarianter. Perfekt för dig som vill testa flera favoriter från Sol de Janeiro. Snygga flaskor som passar perfekt i väskan. En för 100 två för 175 alla tre för 250
Ariana Grande Sweet Like Candy 30ml - Snygg parfym med unik design och fluffig detalj. Sweet Like Candy by Ariana Grande, 30 ml Eau de Parfum. Perfekt för dig som vill sticka ut med en trendig och lekfull doft på hyllan. Flaskan är lite skavd, de sista bilden för hur mycket som är kvar.
INRESSEKOLL på min absolu vanilla från essnce - INTRESSEKOLL på min absolu vanilla parfym från essnce som är endast luktad på så den är helt fylld! Ska se om någon annan har intresse för den eftersom jag tyckte inte att de var någon parfym för mig! Hör av er om ni vill ha fler bilder eller om ni har några frågor eller funderingar! ❤️