Alla kategorier > Skor
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Säljer ett par mörkblå sneakers från Christian Louboutin med klassisk röd sula. Skorna har snörning och är tillverkade i mocka med en stilren design. Perfekta för dig som vill ha något exklusivt och snyggt till vardags.
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Snygga mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med klassisk röd sula. Skorna har rund tå, snörning och diskret broderad logga på sidan. Insidan är ljusbeige och sulan är platt. Kommer med originalkartong och dustbag.
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Snygga mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med svarta snören och diskret logga bak på hälen. Skorna har rund tå, platt sula och lyxig känsla med beige innersula. Kommer med originalpåse och äkthetskort.
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Snygga mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mjuk mocka med klassisk röd sula. Skorna har rund tå, snörning och diskreta sömdetaljer. Insidan är beige med guldfärgad logga. Perfekt för dig som gillar exklusiv stil och vill sticka ut med ikoniska detaljer.
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Snygga mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med ikonisk röd sula och broderad logga på hälen. Skorna har snörning och en stilren design som sticker ut med den klassiska röda undersidan. Insidan är fodrad i ljust skinn för extra komfort.
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Snygga mörkblå sneakers i mocka från Christian Louboutin med klassisk röd sula och diskret logga på sidan. Skorna har rund tå, platt sula och snörning. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och stilren look med en unik touch.
Mörkblå Christian Louboutin sneakers - Snygga mörkblå sneakers från Christian Louboutin med ikoniska röda sulor och coola nitar på tån. Skorna har snörning, rund tå och är tillverkade i mocka med vita platta sulor. Insidan är beige och ger en lyxig känsla. Perfekt för dig som vill sticka ut med exklusiv stil.
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - Snygga mörkblå sneakers från Christian Louboutin i mocka med klassisk röd sula och diskret logga. Skorna har rund tå, snörning och en stilren design med beige innersida. Perfekta för dig som vill sticka ut med exklusiva detaljer.
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin
Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - 0 Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - 1 Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - 2 Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - 3 Mörkblå sneakers från Christian Louboutin - 4

Mörkblå sneakers från Christian Louboutin

Storlek: 43
Kategori: Skor
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

5499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer ett par mörkblå sneakers från Christian Louboutin med klassisk röd sula. Skorna har snörning och är tillverkade i mocka med en stilren design. Perfekta för dig som vill ha något exklusivt och snyggt till vardags.

Lias
Lias
(23)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Inuikii skor - Säljer dessa populära skorna från inuikii som är helt nya och aldrig använda.
Maison margiela gats grön - Ett par superfeta gats i storlek 43, box och dustbags fås med, skickar samma dag!
Grå Dior B30 sneakers - Säljer ett par grå Dior B30 sneakers med reflekterande detaljer och tydlig Dior-logga på sidan. Skorna har mesh och skinnpaneler, snörning och en chunky vit sula. Perfekta för dig som vill ha en lyxig och sportig vibe i din outfit. Priset kan diskuteras.
Valentino Garavani sneakers i rosa och vitt - Snygga Valentino Garavani sneakers i storlek 36,5 men passar större! Nypris cirka 7000kr. Vårt pris: 1349kr. Ifall du har några frågor, är det bara att skriva till oss mvh Partille closet
Isabel marant skor wedge sneakers  - Så snygga! De är använda en gång. Klacken är cirka 5 cm. Rätt i storleken. Tveka inte att skicka frågor!💕
Valentino Rockrunner sneakers blå camouflage - Säljer ett par Valentino Rockrunner sneakers i mörkblått och beige med snyggt camouflage-mönster. Skorna har snörning, platt sula och detaljer i mocka och mesh. Ikoniska nitar på hälen och rund tå ger en cool vibe. Perfekta för dig som gillar streetstyle och designer.