Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svarta sneakers i mocka från Eytys - Säljer ett par svarta sneakers från Eytys med ovandel i mocka och vit, platt gummisula.
Svarta sneakers från Eytys i mocka - Säljer ett par svarta sneakers från Eytys med ovandel i mocka och vit sula. Skorna har lila detalj på hälen, snörning och vit insida. Klassisk och stilren modell som har utgått och inte går att få tag i längre som passar till många outfits. Nypris 2100kr
Vinröda eytys i okej skick - Ett par vinröda eytys i okej skick. Skolåda och påse medföljer vid köp dem är köpta för 1900kr men säljer dem nu då dem inte har kommit till användning.
Vinröda eytys doja - Säljer mina supersnygga eytys då dom ej kommer till användning längre❤️ De är i en vinröd färg som inte säljs längre😇
Vinröda Eytys - Säljer mina gamla eytys som stått i garderoben superlänge !
Adidas Campus sneakers i vinröd mocka - Säljer ett par Adidas Campus sneakers i vinröd mocka. Storlek 39 och en tredjedel. Perfekta till sommaren!!! Använda 1 gång. Skickar med både röda och vita snören. Öppen för prisförslag
Celineskoglund

Vinröda sneakers från Eytys i mocka

Storlek: 38
Kategori: Skor
Märke: Eytys

280 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygga vinröda eytys!! Använd fåtal gånger så rätt bra skick 🤍 storlek 38

Mera från kategorin Skor
Visa alla
Svarta boots från Inuikii i mocka och skinn - Säljer ett par svarta Inuikii boots med grova snören och rund tå. Skorna är tillverkade i en mix av mocka och skinn, med mjuk insida och robust yttersula. Perfekta för kalla dagar och har en snygg urban look.
Bruna mockastövlar med spetsig tå - Säljer ett par höga bruna stövlar i mocka med spetsig tå och låg klack. Stövlarna har dragkedja på insidan och en snygg guldfärgad detalj upptill. Perfekta till höst- och vinterlooken och passar till både kjol och byxor.
Golden Goose vita sneakers med glitterstjärna - Golden Goose sneakers i vitt skinn med beige snörning, svartglittrig häl och en ikonisk guldglittrig stjärna på sidan. Platt sula och rund tå, detaljer i mocka framtill. Snygg och unik design som sticker ut. Passar dig som vill ha en lyxig stil.
Golden Goose Mid Star classic - Tja! Säljer nu minna Golden Goose Mid Star i mycket fint skick. Skorna är i storlek 43 och är som nya. Perfekt vinter sko! Bara att höra av sig vid frågor eller funderingar😁⭐️
🚨 Lanvins giv3away 🚨  - 🚨 🚨 Sjuuk tävl1ng! Finns i uk7 och uk8!!  3 steg! 1: följ kontot. 2. Likea. 3. Föj .trendstoree på tiktok! Psst: köper du något hos oss så får du 2x större chans till vinst i tävlingen! Stort lycka till 🤞
Maison Margiela Gats  - tjena, säljer dessa sprillans nya maison margiela gatsen! Storlek 43, allt og ingår det vill säga dustbags och skolåda. Hör av er vid eventuella frågor eller funderingar :)
Grå sneakers från Inuikii  - Säljer dessa fina inuikii sneakers eftersom dom är för stora. Använda 2 gånger, mycket bra skick!!