Alla kategorier / Mode / Kläder / Stickat
Ljusrosa stickade yoga pants
Ljusrosa stickade yoga pants  - 0 Ljusrosa stickade yoga pants  - 1 Ljusrosa stickade yoga pants  - 2

Ljusrosa stickade yoga pants

Storlek: 146/152
Kategori: Stickat
Märke: Gina Tricot
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Frakt från 39 SEK
Beskrivning

Supersköna ljusrosa yoga pants från Gina Young i storlek 146/152. Perfekta för en avslappnad stil och riktigt mjuka mot huden. De är använda fåtal gånger. Har även den matchande tröjan som jag säljer med!

𝐸𝑀𝐼𝐿𝐼𝐴
𝐸𝑀𝐼𝐿𝐼𝐴
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mer från samma säljare
Visa alla
Ljusgrå kappa  - Säljer en stilren ljusgrå kappa i storlek XS. Bara använd nån eller några fåtal gånger. Kappan har klassisk krage, stora framfickor och knäppning med knappar framtill.
Grå ribbad topp från Gina Tricot - Säljer en grå långärmad topp i storlek xs från Gina Tricot i ribbat material. Toppen har en snygg draperad urringning och sitter tight. Endast använd några fåtal gånger men ser helt oanvänd ut.
Svart hoodie från DirtCult  - Säljer en svart hoodie från DirtCult med vit logga på bröstet. Den är i storlek S men sitter mer som en XS. Den är nästan helt oanvänd och ser helt ny ut.
Mörkblå elegant kofta - Säljer en mörkblå kofta/tröja från Zara med dekorativa silverfärgade detaljer längs kanterna. Den har fyra fickor framtill och är tillverkad i ett strukturerat tyg som ger en exklusiv känsla. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst. Nästan helt oanvänd så ser som ny ut. Den är i storlek xs.
Ljusgrå tröja från 157 - Säljer en ljusgrå jätte skön tröja från lager 157 i storlek XS. Tröjan har rund halsringning, korta ärmar och ribbade muddar vid hals och nederkant. Perfekt för en enkel och stilren look. Den är använd bara nån gång och ser helt ny ut🩷
Ljusgrå stickad tröja från Gant - Säljer en ljusgrå stickad tröja från Gant i stretchig bomull. Den är i storlek XS. Tröjan har rund halsringning, lång ärm och diskret broderad logga på bröstet. Perfekt för en stilren och klassisk look. Den är använd fåtal gånger och ser nästan ut som ny!🩷
Grå stickad hoodie med dragkedja  - Mysig grå stickad hoodie från H&M i storlek XS. Den har huva, dragkedja framtill och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Den har även fickor. Använd fåtal gånger.
Svart hoodie med 2PAC-tryck - Svart jätte mjuk o skön hoodie med stor bild på 2PAC och lila detaljer. Texten 'California Love' syns både på framsidan och längs ena ärmen. Mjuk insida och huva. Köpte den på carlings för typ 700 och den är endast använd 1 gång så är helt som ny! Den är i storlek xs.
Liknande annonser
Visa alla