Alla kategorier > Toppar
Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Y2K linne - Super coolt y2k linne! Äkta vintage Tally Weijl. Storlek S, men passar även XS-M perfekt! Glittret o paljetterna är på plats o ryggen är helt perfekt! Skriv om du har frågor eller vill diskutera pris :)
Svart lace linne med rosett - Hej, nu säljer jag ett jätte sött svart linne med rosett på i storlek M. Passar även S!
Linne i svart med silverdetalj - Ett linne med silverdetalj vid ringning. Mycket bra skick!  Stor i storleken, passar mig som ofta har S-M i linnen. (Finns på fler säljsidor)
Svart linne, med silver detaljer. - Helt oanvänd, man knäpper den som en body. Kan användas på fest eller till vardags.
y2k linne - jätte fin och oanvänd y2k linne i storlek 38 men mer som 36. den är mesh på ryggen
Y2k Linne - Fint linne från Edvin by Esprit som passar både till fest och vardag! I nyskick❤️Passar S eventuellt M
Svart y2k Linne med lace och silverdetaljer
Svart y2k Linne med lace och silverdetaljer   - 0 Svart y2k Linne med lace och silverdetaljer   - 1 Svart y2k Linne med lace och silverdetaljer   - 2

Svart y2k Linne med lace och silverdetaljer

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Svart
Skick: Bra skick

149 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Svart linne från Esprit. Köpt second hand och är ursprungligen i storlek XL men har sytts in för att få en tight passform. Tyget är dock stretchigt, så jag skulle säga att det kan passa storlek L–S.

Alice
Alice
(3)
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick

På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.

Om köparskyddet

Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Topp nakd  - Snygg topp från nakd använd 1 gång  storlek S
Mörkblå offshoulder croppad topp - Säljer en mörkblå offshoulder topp med twistad detalj framtill. Toppen har en tight passform som framhäver figuren. Materialet känns mjukt och stretchigt, perfekt till jeans eller kjol.
Spets body - Grön spets body, tyvärr lite liten på mig. Skriv för fler bilder! 🤗
Festtopp från zara - Säljer en champagnefärgad linne-topp i satin med tunna axelband och snygg v-ringad urringning med mjukt tyg. Har även en dragkedja på ena sidan för bästa passform. Skriv om frågor och gärna innan du trycker på köp💞 säljer på grund av att jag köpte fel storlek därför är den helt oanvänd endast provad, med prislapp kvar!
Beige stickad blus med volang - Supersöt beige stickad blus med volangdetaljer och v-ringning. Blusen har långärmade ärmar och är croppad, med spets och broderade detaljer som ger en romantisk vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Svart Body - Jättesnygg svart body från Zara som inte säljs längre💕
Offshoulder ribbad topp med pärlor - Säljer en superfin offshoulder topp i cremevitt med ribbad struktur. Toppen har långa ärmar och en snygg pärldetalj längs urringningen som ger en extra touch. Materialet känns mjukt och stretchigt. Helt ny och oanvänd med prislapp på.