Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkgrön topp från Zara - Säljer en mörkgrön topp från Zara med tight passform och ärmlös design. Toppen har rund halsringning och är tillverkad i ett mjukt och stretchigt material som sitter snyggt mot kroppen. 💗
Mörkgrön croppad topp från Zara - Säljer en mörkgrön croppad ärmlös topp från Zara. Toppen har en tight passform och är tillverkad i ribbad bomullsmix. Perfekt till jeans eller kjol för en clean och stilren look.
Mörkgrön tight topp från Zara - Säljer en mörkgrön topp från Zara i storlek S. Modellen är tight med korta ärmar och rund halsringning. Materialet är mjukt och stretchigt, vilket gör att den sitter snyggt och följer kroppen. I bra skick förutom ett hål i en av sidorna. 😊
Mörkgrön plisserad blus - Säljer en snygg mörkgrön plisserad blus som har korta puffärmar och rund halsringning. Materialet är glansigt och ger en cool effekt med de smala plisserade vecken. Passar både till vardag och till fest
Plisserad topp från zara - Plisserad topp från zara som är svart och i storlek s💞
Milou Sanchez Molin
Milou Sanchez Molin
Mörkgrön plisserad topp från Zara
Mörkgrön plisserad topp från Zara - 0 Mörkgrön plisserad topp från Zara - 1 Mörkgrön plisserad topp från Zara - 2

Mörkgrön plisserad topp från Zara

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Grön
Skick: Bra skick

85 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg mörkgrön topp från Zara med plisserad struktur och korta ärmar. Toppen har en rak passform och är tillverkad i ett glansigt syntetmaterial som ger en cool textur.

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Svart glittrig offshoulder topp Gina Tricot - Svart offshoulder topp från Gina Tricot, täckt med glittriga paljetter som ger en riktigt festlig vibe. Den har inbyggt linne och sista bilden är när ja har kjol också så tröjan är inte så lång
Stickad polotröja i mohair-mix  - Köpt i Paris. Uppskattad storlek XS. Material: 61% akryl, 20% mohair, 19% polyester. Otroligt mjuk. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rutig Zara topp - Supersnygg sommar/fest topp från Zara i storlek XS. Använd 1-2 gånger och har därmed inga defekter. Pris kan diskuteras💗
Beige fitted topp från Gina Tricot - Säljer en fitted topp från Gina Tricot i färgen chateau gray. Toppen har korta ärmar, rund halsringning och en croppad passform. Tillverkad i mjuk bomullsmix som känns skön mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Blå topp  - Skitsnygg lite festlig topp!! Helt ny med prislapp💓
Vit omlottopp med knyt - Snygg vit omlottopp med knyt i midjan och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en elegant, stilren look som passar perfekt till både kjol och byxor. Materialet ser ut att vara mjukt och lätt, vilket ger en skön känsla.
Vinröd body - Superfin vinröd body helt i nyskick!
Zara body  - Säljer en svart korsett-topp med snygg sweetheart-ringning och tight passform. Toppen är axelbandslös och har en croppad siluett som framhäver midjan. Perfekt för dig som vill ha en edgy och trendig look.