Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vit omlottopp från NA-KD - Säljer en vit omlottopp från NA-KD i storlek M. Toppen har långa ärmar, v-ringning och knytband i midjan. Materialet är mjukt och lite fluffigt, vilket gör den extra mysig. Perfekt för dig som gillar stilrena och enkla plagg med en twist.
Vit spetstopp NA-KD - en jättesöt offwhite topp från NA-KD med fina spetsdetaljer och knytning framtill. perfekt nu till vår och sommar. nyskick, önskar jag kunde behålla men passar inte mig tyvärr
Vit bolero från NA-KD - Säljer en söt vit bolero från NA-KD i storlek S. Den har korta ärmar, v-ringning och knappar framtill. Materialet är mjukt och är i materialet pointelle.
Vit oneshoulder topp från NA-KD - Säljer en stilren vit topp från NA-KD i oneshoulder-modell med tunna axelband. Toppen är croppad och har en clean look som är perfekt för att skapa en trendig outfit. Materialet är mjukt och stretchigt, vilket gör den bekväm att bära. Taggen sitter kvar.
VIT SPETSBLUS NA-KD - Slutsåld, i superbra skick! Passar till både kjolar och jeans.
Vit spetsblus från NA-KD - Superfin vit blus från NA-KD med v-ringning och halvtransparent spetsmaterial. Blusen har trekvartsärmar och knappar framtill. Detaljerad spets med blommönster ger en romantisk vibe. Säljer då jag råkade beställa hem 2 och missa att skicka tbx, köpt för 599🩷
Vit topp från NA-KD  - Aldrig använd
Tova Sjöström
Tova Sjöström
Trumpetärmad vit tröja från NA-KD
Trumpetärmad vit tröja från NA-KD - 89 Trumpetärmad vit tröja från NA-KD - 90

Trumpetärmad vit tröja från NA-KD

Storlek: M
Kategori: Toppar
Märke: NA-KD
Färg: Vit

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer min vita trumpetärmade tröja från NA-KD i strl M. Snygg tröja, sitter bra på och skönt material. PRIS: 70kr + frakt

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara body  - Säljer en svart korsett-topp med snygg sweetheart-ringning och tight passform. Toppen är axelbandslös och har en croppad siluett som framhäver midjan. Perfekt för dig som vill ha en edgy och trendig look.
Svart glittrig offshoulder topp Gina Tricot - Svart offshoulder topp från Gina Tricot, täckt med glittriga paljetter som ger en riktigt festlig vibe. Den har inbyggt linne och sista bilden är när ja har kjol också så tröjan är inte så lång
Stickad polotröja i mohair-mix  - Köpt i Paris. Uppskattad storlek XS. Material: 61% akryl, 20% mohair, 19% polyester. Otroligt mjuk. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rutig Zara topp - Supersnygg sommar/fest topp från Zara i storlek XS. Använd 1-2 gånger och har därmed inga defekter. Pris kan diskuteras💗
Blå topp  - Skitsnygg lite festlig topp!! Helt ny med prislapp💓
Vit omlottopp med knyt - Snygg vit omlottopp med knyt i midjan och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en elegant, stilren look som passar perfekt till både kjol och byxor. Materialet ser ut att vara mjukt och lätt, vilket ger en skön känsla.
Beige fitted topp från Gina Tricot - Säljer en fitted topp från Gina Tricot i färgen chateau gray. Toppen har korta ärmar, rund halsringning och en croppad passform. Tillverkad i mjuk bomullsmix som känns skön mot huden. Perfekt att styla med jeans eller kjol.
Vinröd body - Superfin vinröd body helt i nyskick!