Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stickad tröja - Söt gullig tröja, i babyrosa. Endast prövad aldrig använd!
Stickad tröja  - Handgjord, budgivningen ifall fler är intresserade annars först till kvarn🫶🏻
Rosa stickad tröja - säljer nu min rosa stickade tröja från vero Moda då den inte längre kommer till användning, nypris är 300 och jag säljer för 200💞 kom privat för fler bilder eller frågor💖💖
Rosa stickad tröja - Säljer en mysig rosa stickad tröja med trekvartsärm. Perfekt för kyligare dagar och ger en avslappnad look. Tröjan har en rund hals och är lätt att matcha med jeans eller kjol.
Flerfärgad stickad tröja från Dilvin - Säljer en stickad tröja från Dilvin med korta ärmar och vågigt mönster i pastellfärger som rosa, blått, svart och gult. Tröjan har ribbade muddar vid hals, ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Embla Steén
Embla Steén
Stickad tröja
Stickad tröja - 89 Stickad tröja - 90 Stickad tröja - 91

Stickad tröja

Storlek: XS
Kategori: Toppar
Märke: Topshop
Färg: Rosa

50 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Croppad kortärmad stickad tröja. Ljusrosa, aldrig använd🤍

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara beige långärmad topp med knappar  - Beige stickad tröja från Zara med ribbad struktur och dekorativa pärlknappar längst axlarna. Aldrig använd.
Mörkblå blus med volang och knappar - As snygg slutsåld topp från brandy melvillew! One size men sitter som xs-s💕
pyjamas sett med hjärtan  - en söt pyjamas i storlek 146-152. säljer toppen med shortsen tillsammans. de är från gina tricot. skriv om ni har frågor!
Svart croppad blus med v-ringning - Säljer en svart croppad blus med djup v-ringning och korta, lite fladdriga ärmar. Toppen har en snygg och enkel design som ger en cool och trendig vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en modern look.
Blå jeanstopp med knappar från Zara - Snygg kort jeanstopp från Zara i blå denim med slitna detaljer och fransad nederkant. Toppen har silverfärgade knappar framtill och två dekorativa fickor med råa kanter. Perfekt för dig som gillar en cool och avslappnad stil.
Vit omlottopp med knyt och v-ringning från Nelly - Säljer en vit omlottopp med lång ärm och v-ringad hals.  Sparsamt använd, inga skador!
Ljusrosa stickad blus med svarta knappar - Supersöt ljusrosa stickad blus med v-ringning och svarta knappar framtill. Blusen har trekvartsärm och svart kant längs urringningen. Perfekt att styla med ett linne under för en chic look.