Josefine
Josefine
Stjärnmönstrad linnetopp H&M x Love Stories
Stjärnmönstrad linnetopp H&M x Love Stories - 0 Stjärnmönstrad linnetopp H&M x Love Stories - 1

Stjärnmönstrad linnetopp H&M x Love Stories

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Svart
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Beskrivning

Supersnygg svart linnetopp med rosa stjärnor från H&M x Love Stories! Tunt tyg med spetsdetaljer vid urringningen och smala axelband. Snygg både som ett pyjamaslinne eller en gullig topp till ett par jeans🥰

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Blå jeanstopp med knappar från Zara - Snygg kort jeanstopp från Zara i blå denim med slitna detaljer och fransad nederkant. Toppen har silverfärgade knappar framtill och två dekorativa fickor med råa kanter. Perfekt för dig som gillar en cool och avslappnad stil.
Svart paljett korsett-topp - Från hm och är slutsåld. Den har prislapp kvar. Storlek Xs passar perfekt inför nyår eller festliga tillfällen 😍😍
Zara beige långärmad topp med knappar  - Beige stickad tröja från Zara med ribbad struktur och dekorativa pärlknappar längst axlarna. Aldrig använd.
Mörkblå blus med volang och knappar - As snygg slutsåld topp från brandy melvillew! One size men sitter som xs-s💕
pyjamas sett med hjärtan  - en söt pyjamas i storlek 146-152. säljer toppen med shortsen tillsammans. de är från gina tricot. skriv om ni har frågor!
Svart croppad blus med v-ringning - Säljer en svart croppad blus med djup v-ringning och korta, lite fladdriga ärmar. Toppen har en snygg och enkel design som ger en cool och trendig vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en modern look.
Ljusrosa stickad blus med svarta knappar - Supersöt ljusrosa stickad blus med v-ringning och svarta knappar framtill. Blusen har trekvartsärm och svart kant längs urringningen. Perfekt att styla med ett linne under för en chic look.