Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart topp med knyt - Aldrig använd (prislapp kvar), pris kan diskuteras
Svart topp med knyt - Svart topp från Gina Tricot med lång ärm och djup v-ringning. Priset går att diskutera💕
Knyt topp  - Aldrig använd, knyt topp från Ginatricot
Svart långärmad topp med knyt - Snygg svart långärmad topp från Gina med v-ringning och knyt fram. Lite nopprig men annars jätte fin💞
Svart långärmad topp med knyt - Snygg svart långärmad topp med v-ringning knyt framtill. Aldrig använd. Pris kan diskuteras
Svart långärmad topp med knyt - Snygg svart långärmad topp och knyt framtill.
Svart långärmad topp med knyt - Snygg svart långärmad topp med v-ringning och stort knyt framtill. Tunn och lätt i materialet, perfekt att styla med smycken eller lager på lager. Enkel men ändå trendig design som passar till många olika looks.
Svart oneshoulder topp med knyt - Svart oneshoulder topp med lång ärm och ribbad struktur från Gina Tricot. Toppen har snörning och knyt i sidan, använd ett fåtal gånger.
Klara Bergstedt
Klara Bergstedt
Svart knyt topp
Svart knyt topp  - 0 Svart knyt topp  - 1

Svart knyt topp

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart
Skick: Nytt skick

100 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Super fin svart knyt topp från Gina Tricot med långa ärmar och djup v-ringning. Tröjan har knyt framtill och slits i ärmarna. Aldrig använd och i storlek s

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Blå jeanstopp med knappar från Zara - Snygg kort jeanstopp från Zara i blå denim med slitna detaljer och fransad nederkant. Toppen har silverfärgade knappar framtill och två dekorativa fickor med råa kanter. Perfekt för dig som gillar en cool och avslappnad stil.
Svart paljett korsett-topp - Från hm och är slutsåld. Den har prislapp kvar. Storlek Xs passar perfekt inför nyår eller festliga tillfällen 😍😍
Zara beige långärmad topp med knappar  - Beige stickad tröja från Zara med ribbad struktur och dekorativa pärlknappar längst axlarna. Aldrig använd.
Mörkblå blus med volang och knappar - As snygg slutsåld topp från brandy melvillew! One size men sitter som xs-s💕
pyjamas sett med hjärtan  - en söt pyjamas i storlek 146-152. säljer toppen med shortsen tillsammans. de är från gina tricot. skriv om ni har frågor!
Svart croppad blus med v-ringning - Säljer en svart croppad blus med djup v-ringning och korta, lite fladdriga ärmar. Toppen har en snygg och enkel design som ger en cool och trendig vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en modern look.
Ljusrosa stickad blus med svarta knappar - Supersöt ljusrosa stickad blus med v-ringning och svarta knappar framtill. Blusen har trekvartsärm och svart kant längs urringningen. Perfekt att styla med ett linne under för en chic look.