Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart volang topp från Gina tricot  - Topp/kjol från Gina tricot i storlek S helt ny och oanvänd . Man kan ha både som kjol och topp med föredrar topp. Nypris 359kr
Svart volang topp från Gina Tricot - Säljer en svart volang topp från Gina Tricot i stolek S. Toppen sitter tight över bysten och har två volanger. Axelbanden går att ändra efter behov. Den är i mycket bra skick. Hör gärna av dig vid frågor💗
Svart topp med volang från Gina Tricot - Snygg svart topp från Gina Tricot i storlek 146/152. Toppen har korta ärmar, smockad midja och en volangkant nedtill som ger en cool och trendig look. Materialet känns mjukt och stretchigt, perfekt för dig som gillar stilrena plagg med en twist.
Tight volang topp Gina Tricot - Säljer en svart tight topp från Gina Tricot, som är i stolek XS. Den är aldrig använd men jag har klippt lappen. Passar perfekt till fest eller vardag. Hör gärna av dig vid frågor❤️
Svart blus med volang från Gina Tricot - Säljer en svart blus från Gina Tricot i storlek 158/164. Blusen har transparenta, långärmade ärmar och en snygg volangdetalj över bröstet. Modellen är loose fit och har en lätt, luftig känsla som gör den superbekväm. Perfekt för dig som gillar stilrena och trendiga plagg.
Svart blus med volang från Gina Tricot - Säljer en svart transparent blus från Gina Tricot i storlek 34. Blusen har långa trumpetärmar, figursydd, volangkant längs öppningen och snörning framtill. Tunt och lätt material med subtilt blommönster som ger en cool look.
Svart blus med volang från Gina Tricot - Supersöt svart blus från Gina Tricot med v-ringning, korta puffärmar och volang nedtill. Är som ny🩷🩷
Svart blus med volang från Gina Tricot - Supersöt svart blus från Gina Tricot med volangdetaljer längs axlarna och spetskant vid halsen. Blusen är ärmlös och har en rak passform. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en trendig look.
Lilly
Lilly
Svart volang topp från Gina Tricot
Svart volang topp från Gina Tricot - 0 Svart volang topp från Gina Tricot - 1 Svart volang topp från Gina Tricot - 2

Svart volang topp från Gina Tricot

Storlek: 158/164
Kategori: Toppar
Märke: Gina Tricot
Färg: Svart
Skick: Bra skick

70 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin svart ”kort” topp från Gina Tricot i storlek 158/164. Den är lätt strukturerad och har små volangdetaljer längst ned. Använd fåtal gånger. Skriv om du har några frågor💕💕

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Zara beige långärmad topp med knappar  - Beige stickad tröja från Zara med ribbad struktur och dekorativa pärlknappar längst axlarna. Aldrig använd.
Mörkblå blus med volang och knappar - As snygg slutsåld topp från brandy melvillew! One size men sitter som xs-s💕
pyjamas sett med hjärtan  - en söt pyjamas i storlek 146-152. säljer toppen med shortsen tillsammans. de är från gina tricot. skriv om ni har frågor!
Vit omlottopp med knyt och v-ringning från Nelly - Säljer en vit omlottopp med lång ärm och v-ringad hals.  Sparsamt använd, inga skador!
Svart croppad blus med v-ringning - Säljer en svart croppad blus med djup v-ringning och korta, lite fladdriga ärmar. Toppen har en snygg och enkel design som ger en cool och trendig vibe. Perfekt att styla med jeans eller kjol för en modern look.
Ljusrosa stickad blus med svarta knappar - Supersöt ljusrosa stickad blus med v-ringning och svarta knappar framtill. Blusen har trekvartsärm och svart kant längs urringningen. Perfekt att styla med ett linne under för en chic look.