Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Volang topp - Använd 1 gång
Volang topp - Så söt volang topp från mango💘
Volang topp - Helt ny och oanvänd volang topp från lindex storlek s
Volang topp  - Jätte fin volang topp❤️
Volang topp - Super gullig kort volang topp från zara!!
Volang topp - Så söt volang topp, bra skick 💞
Volang Topp - säljer denna vita Volang topp fårn New Look i storlek S. man kan knyta bandet runt midjan lite hur man vill🌸
daniella iglesias
daniella iglesias
Topp med volang
Topp med volang  - 0 Topp med volang  - 1 Topp med volang  - 2

Topp med volang

Storlek: S
Kategori: Toppar
Färg: Vit
Skick: Mycket bra skick

250 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Superfin oneshoulder topp från hm. I fint skick

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Olivgrön ärmlös topp med cut-outs - SÖKER!!!! Skriv om ni har
Brun v-ringad topp - mycket bra skick, från Zara.
Vit omlott blus från Peppermayo - Superfin vit blus från Peppermayo med offshoulder och puffärmar. Blusen har spetsdetaljer vid halsringningen, knyt framtill och knappar längs bröstet. Materialet är lätt och luftigt, troligen bomull eller linne, med volangkant nedtill och vid ärmslut. Perfekt för sommarens alla tillfällen!
Topp - Superfin och unik vintage topp, vid köp av flera varor får du rabatt💛
Ljusblå linnetopp från Zara XS - Supersöt ljusblå linnetopp från Zara med tunna axelband som knyts på axlarna. Materialet är lätt och känns som bomull, perfekt för varma dagar. Säljer då den inte kommer till användning.
(Vinröd) topp med knyt från Zara - Säljer en stilren vinröd topp från Zara med korta ärmar och rund hals. Toppen har en snygg knytning i sidan som ger en cool detalj och lite extra form. Materialet är mjukt och har en lätt stickad känsla, perfekt för vår och sommar.
Beige bh från Intimissimi - Snygg beige bh från Intimissimi med släta kupor och justerbara axelband.🥰
Vit ribbad linnetopp från Gina Tricot - Säljer en vit ribbad linnetopp från Gina Tricot med smala axelband och v-ringning. Toppen har en svart knytning i midjan som ger en snygg detalj. Perfekt för varma dagar och enkel att styla med jeans eller kjol.