Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Vinröd ribbad linnetopp från Hollister - Supersnygg vinröd linnetopp från Hollister med tunna axelband och spetsdetalj vid halsen. Toppen är ribbad och har en liten metallbricka med Hollister-logga längst ner. Perfekt för dig som gillar stilrena och feminina plagg.
Beige ribbad linnetopp med volang - Supersöt beige ärmlös linnetopp med ribbad struktur, knappar framtill och volangdetaljer längs knappslån och nederkanten. Perfekt för dig som gillar en feminin och chill stil.
Röd ribbad linnetopp - Säljer en snygg röd ribbad linnetopp med breda axelband och fyrkantig ringning. Perfekt nu in för jul eller att ha i vardagen ❤️
Vinröd plisserad linnetopp med volanger - Superfin vinröd linnetopp med breda axelband och plisserat tyg. Toppen har unika volangdetaljer som ger en cool och trendig look. Perfekt för dig som vill sticka ut med en färgstark och lekfull stil. Från Lojsans kollektion med NAKD! Använd 1 gång
Ribbad vinröd topp från Zara - Säljer en vinröd ribbad topp från Zara med djup v-ringning och puffiga korta ärmar. Toppen är figurnära och har en snygg croppad passform som framhäver midjan.
Beige ribbad linnetopp med volang - Söt beige ribbad linnetopp med smala axelband och volangdetalj nedtill. Toppen har en knytning framtill som ger en fin detalj💞💞storlek s men mer som en xs
Vinröd topp med volang - Snygg vinröd omlottopp med djup v-ringning och markerad midja med knytband. Toppen har volangdetaljer och är ärmlös. Köpt från zara i storlek xs!
Röd ribbad linne-topp från Zara - Säljer en röd ribbad linne-topp från Zara med tunna axelband. Toppen är croppad och har en enkel, stilren design som passar perfekt till jeans eller kjol. Materialet är mjukt och stretchigt för en bekväm passform.
Sellout
Sellout
Vinröd ribbad linnetopp med volang
Vinröd ribbad linnetopp med volang - 0

Vinröd ribbad linnetopp med volang

Storlek: S
Kategori: Toppar
Märke: Zara
Färg: Röd
Skick: Bra skick

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Supersöt vinröd linnetopp från Zara med ribbad struktur och volangdetaljer längs v-ringningen. Toppen är ärmlös och har knyt framtill för extra detalj. Perfekt för att lyfta vilken outfit som helst!

Mera från kategorin Toppar
Visa alla
Så fin topp - Fin topp med korsettliknande stängning fram❤️
Vinröd body - Superfin vinröd body helt i nyskick!
Rutig Zara topp - Supersnygg sommar/fest topp från Zara i storlek XS. Använd 1-2 gånger och har därmed inga defekter. Pris kan diskuteras💗
Stickad polotröja i mohair-mix  - Köpt i Paris. Uppskattad storlek XS. Material: 61% akryl, 20% mohair, 19% polyester. Otroligt mjuk. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Vit omlottopp med knyt - Snygg vit omlottopp med knyt i midjan och v-ringning. Toppen är ärmlös och har en elegant, stilren look som passar perfekt till både kjol och byxor. Materialet ser ut att vara mjukt och lätt, vilket ger en skön känsla.
Populär Zara topp - Super fin populär topp ifrån Zara💕
Svart glittrig offshoulder topp Gina Tricot - Svart offshoulder topp från Gina Tricot, täckt med glittriga paljetter som ger en riktigt festlig vibe. Den har inbyggt linne och sista bilden är när ja har kjol också så tröjan är inte så lång
Blå topp  - Skitsnygg lite festlig topp!! Helt ny med prislapp💓