Lova

Svart omlottkofta från Gina Tricot

Storlek: S
Märke: Gina Tricot

250 SEK

Beskrivning

Svart omlottkofta i mjuk ullblandning från Gina Tricot. Koftan har långa ärmar, knytband i midjan och en snygg v-ringad design. Snöret är i den tunnare varianten, helt ny aldrig använd🥰skriv privat vid frågor

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!
Vintage Mörkblå/grå hoodie från Hollister XS - Mörkblå hoodie från Hollister med vit logga och text framtill. Tröjan har huva med vita snören, dragkedja hela vägen och två fickor framtill. Perfekt för en chill och avslappnad stil. Lite nopprig men det är en självklarhet då den är vintage.
Beige stickad tröja med knyt från Zara - Super fint skick !! Inte använt så mycket, inga defekter/fläckar 💝 slutsåld och eftertraktad - köp nu går bra ❣️ storlek M
Stickad tröja - Den är i storlek m, passar mig som vanligt vis har st S. Den är aldrig använd då jag inte kände att de va min stil.
Ljusrosa omlottstickad tröja - Superfin ljusrosa stickad tröja med omlott-design och knyt i sidan. Tröjan har v-ringad hals och långa ärmar, samt ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Aldrig använd 💕
Grå stickad tröja från Neo Noir - Mysig grå stickad tröja från Neo Noir med svarta detaljer runt halsringning, ärmslut och nederkant. Tröjan har en loose passform, ribbade muddar och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg stil.