Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Grå hoodie - Säljer en stilren grå hoodie med justerbar dragsko i huvan. Perfekt för en avslappnad look. Den har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant.
Grå hoodie - Grå hoodie i storlek xs. Den är använd men har nästan inga tecken. Den har inga defekter.
Grå hoodie  - Säljer en stilren grå hoodie metryckt på bröstet. Den har en klassisk känguruficka och en bekväm huva. Perfekt för en avslappnad look.
Grå hoodie - Säljer en bekväm grå hoodie med huva och dragsko. Perfekt för kyliga dagar och avslappnade stunder. Passar bra till jeans eller mjukisbyxor.
Grå hoodie - Säljer en klassisk grå hoodie från bikbok! Nypris 600/700! Större i strlk
Grå hoodie - Säljer en klassisk grå hoodie med känguruficka och justerbar dragsko i huvan. Perfekt för en avslappnad stil.
Grå  hoodie - Säljer min gråa hoodie från Cubus! Den är ganska kort men jättensnyggg💞 Använd 1  gång men är i jättebra skick, inget slitage eller fläckar ❤️ Köpte för 400kr! Storlek XS
Grå hoodie  - Mysig,snygg ljusgrå hoodie från Hollister, använt fåtal gånger så fortfarande bra sick❤️
Jonathan Sjöberg

Grå hoodie från NAIA Initiative

Storlek: XS

200 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Grå hoodie med stor röd stjärna och texten 'THE NAIA INITIATIVE' på ryggen. Framsidan har tryck med NAIA och Summer Strawberry i rött. Tröjan har huva med snörning och en stor magficka. Perfekt för chill dagar och streetwear vibes.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!
Superdry hoodie - Superdry hoodie|Storlek S| Passar 170-178| Skit snygg färg|
Blå hoodie från Hollister - Snygg marinblå hoodie från Hollister med tryck 'Surf Classic California' på bröstet. Tröjan har huva med snörning, stor magficka och långa ärmar. Mjuk insida i fleece och klassisk passform, perfekt för chill dagar. Står storlek L passar storlek S inte några specifika defekter utan att den är använd. Varan är inte urtvättad.
Beige stickad hoodie från HM - Säljer nu denna stickade hoodien ifårn HM då den inte används🥰skriv vid frågor
Beige kofta med stora knappar - Mysig beige kofta från Vero Moda i storlek S, köpt för 500. Den är lite nopprig men inget som syns jättemycket. Perfekt för lager-på-lager och chill vardagsstil.💗
Grå kofta med pärlknappar och volang - Supersöt grå kofta med volangkant längs v-ringningen och nederkanten. Stängs med pärlknappar framtill och har långa ärmar. Stickad i mjukt material, perfekt för att ge din outfit lite extra. Jättefin, passar mig som har storlek s.nypris runt 500 säljer för 210kr