Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart tröja med dragkedja från J.Lindeberg - Säljer en stilren svart tröja/cardigan från J.Lindeberg i storlek M. Perfekt för både vardag och lite finare tillfällen. Den är i mycket bra skick och redo för en ny ägare!
Svart tröja från J.Lindeberg - Snygg svart tröja från J.Lindeberg med rund hals och diskret logga på bröstet. Perfekt för en stilren look. Finns även i marinblå
Svart tröja med dragkedja från J.Lindeberg - Säljer en stilren svart tröja från J.Lindeberg i storlek M. Tröjan har en praktisk dragkedja framtill och är ribbad för en snygg look. Perfekt för kyligare dagar.
Svart tröja från J.Lindeberg - Säljer en stilren svart tröja från J.Lindeberg med deras ikoniska logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en klassisk rund halsringning. Perfekt för en minimalistisk look.
Svart overshirt från J.Lindeberg med dragkedja - Säljer en svart kofta från J.Lindeberg i storlek S. Tröjan har snyggt strukturerat mönster, hel dragkedja framtill och två fickor med dragkedjor. Mycket bra skick, inga defekter, sparsamt använd! Storlek: S. Säljer endast för 349. Tveka inte att höra av er med prisförslag eller funderingar!
Svart kofta med dragkedja J.Lindeberg - Svart kofta från J.Lindeberg i storlek S. Tröjan har en stilren design med ribbad krage och hel dragkedja framtill. Materialet är mjukt och stickat, perfekt för lager-på-lager. Långärmad och med fickor på sidorna för extra chill vibe.
Svart tröja från J.Lindeberg - Snygg svart stickad tröja från J.Lindeberg med diskret logga i nacken. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, perfekt för lager-på-lager. Enkel och stilren design som funkar till det mesta.
Svart tröja från J.Lindeberg - Snygg svart tröja från J.Lindeberg i merinoull. Tröjan har en stilren v-ringning och ett diskret logotypbroderi på bröstet. Perfekt för en elegant och avslappnad look. Den är nästan aldrig använd. Köpt på volt för ett år sedan
Nils

Svart tröja med dragkedja från J.Lindeberg

Storlek: M
Märke: J.Lindeberg

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart tröja från J.Lindeberg med dragkedja framtill. Perfekt för en stilren look. Tröjan har långa ärmar och en enkel design som passar till det mesta. Väldigt liten i storleken så den skulle passa S/M

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med stora knappar - Mysig beige kofta från Vero Moda i storlek S, köpt för 500. Den är lite nopprig men inget som syns jättemycket. Perfekt för lager-på-lager och chill vardagsstil.💗
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Blå hoodie från Hollister - Snygg marinblå hoodie från Hollister med tryck 'Surf Classic California' på bröstet. Tröjan har huva med snörning, stor magficka och långa ärmar. Mjuk insida i fleece och klassisk passform, perfekt för chill dagar. Står storlek L passar storlek S inte några specifika defekter utan att den är använd. Varan är inte urtvättad.
Stickad tröja med halv polokrage och text   - En stickad tröja från sixty days i storlek S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Grå kofta med pärlknappar och volang - Supersöt grå kofta med volangkant längs v-ringningen och nederkanten. Stängs med pärlknappar framtill och har långa ärmar. Stickad i mjukt material, perfekt för att ge din outfit lite extra. Jättefin, passar mig som har storlek s.nypris runt 500 säljer för 210kr
Beige stickad hoodie från HM - Säljer nu denna stickade hoodien ifårn HM då den inte används🥰skriv vid frågor
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!