Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusblå oversized hoodie från NewYorker - Säljer en ljusblå hoodie från NewYorker i oversized fit. Tröjan har huva, lång ärm och en stor magficka framtill. Perfekt för en avslappnad och stilren look. Materialet är mjukt och skönt mot huden.
Ljusblå oversized sweatshirt Wisconsin - Säljer en ljusblå oversized sweatshirt med tryck 'Wisconsin' och naturmotiv framtill. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar med ribbade muddar.
Ljusblå oversized sweatshirt - Säljer en ljusblå oversized sweatshirt med rund halsringning. Den är använd engång och är i jättefint skick.
Ljusblå hoodie  - Snygg ljusblå hoodie med diskret vit logga på bröstet. Tröjan har huva, ribbade muddar och lång ärm. Perfekt för chill dagar och enkel att matcha med jeans eller mjukisbyxor.
Blå oversized hoodie från FSBN - Säljer en blå hoodie från FSBN i oversized fit, storlek XS. Tröjan har huva, lång ärm och en stor magficka framtill. Materialet är mjuk bomull och passformen är loose, perfekt för en chill och avslappnad stil.
Mörkblå oversized hoodie - Säljer en mörkblå hoodie med huva och stor magficka. Tröjan har en oversized passform och långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar en chill och avslappnad stil.
Ljusblå hoodie  - En stilren ljusblå hoodie från Divided med huva och snörning. Tröjan är i mjuk bomullsmix och har långa ärmar samt ribbade muddar. Perfekt för en chill och avslappnad look. Säljer för den inte kommer till användning. Köpt på Hm och passar både killar och tjejer.
Mariam
Mariam
Ljusblå oversized hoodie
Ljusblå oversized hoodie - 0 Ljusblå oversized hoodie - 1

Ljusblå oversized hoodie

Storlek: XS
Färg: Blå
Skick: Nytt skick

40 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en ljusblå hoodie med oversized passform och stor känguruficka framtill. Tröjan har huva och breda muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt för dig som gillar en chill och avslappnad stil.oanvödn

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Beige stickad hoodie - Säljer en beige stickad hoodie från Zara i storlek M. Köpt på plick men säljer då den tyvärr var för stor 💗 Första bilden är lånad. Pris kan diskuteras vid snabb affär 😊Kan även tänka mig att byta mot en mindre storlek
Gina hoodie. Figurnära hoodie från Gina tricot i grått - Tröjan har långa ärmar och ribbad. Sitter tight men är väldigt stretchig. Jättefin tröja och jätteskönt material
Brun stickad kofta från Zara - Supersnygg och trendig brun bolero från Zara. Använd en gång och är därmed i jätte bra skick. Pris kan diskuteras💗
Svartvit stickad tröja & Other Stories - Säljer en fluffig stickad tröja från & Other Stories i storlek XS. Tröjan har ett coolt svartvitt mönster med breda diagonala ränder och rund hals. Materialet är mjukt och ger en mysig känsla, perfekt för att hålla sig varm under kyliga dagar.
Svartvit fluffig stickad tröja - Säljer en stickad tröja från other storis med ett coolt svartvitt mönster i diagonal design. Tröjan är i mohair och i ny skick ( använd 1-3 gånger)  och har långärmade ärmar samt rund hals. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vill ha något mjukt och skönt.
Vit stickad topp från H&M - Supersöt vit stickad topp från H&M med korta ärmar och rund hals. Tröjan har en ribbad struktur och en peplum-liknande volang nedtill som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som gillar en clean och chic stil.
Gina tricot tröja - Så så fin och populär stickad tröja som är helt slutsåld!! Som helt ny, använd 1 gång🩷🩷🩷
Svart kofta med knappar - Svart kofta med v-ringad hals och långa ärmar. Tröjan har ribbade muddar och nederkant samt knappar hela vägen upp❣️Gå in på bilden för bättre bild!!