Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Ljusgrå kofta med knappar - Säljer en ljusgrå kofta ifrån Zara med långa ärmar och knappar framtill. Koftan är ribbad vid ärmslut och nederkant, har en klassisk passform och är tillverkad i mjukt material som känns skönt mot huden. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt. Strl S💞
Ljusgrå kofta med knappar - En stilren ljusgrå kofta med rund hals och knäppning framtill. Koftan har långa ärmar och är tillverkad i ett mjukt, tunt material som känns skönt mot huden. Perfekt att slänga på sig över en t-shirt eller linne för en clean look.
Ljusgrå kofta  - Ljusgrå kofta från Rosemunde med rund hals och knappar framtill. Super snygg att ha över en fin topp!! Köp direkt för 59kr via köp nu💞💞
Ljusgrå stickad kofta Zara - Supermysig ljusgrå stickad kofta med v-ringning och knappar framtill.
Ljusgrå kofta från Zara - Superfin ljusblå kofta från Zara med snyggt hålmönster och ribbade muddar. Croppad modell med rund halsringning och knappar framtill. Perfekt att slänga över ett linne eller t-shirt för en chill look.
Ljusgrå kofta - Ljusgrå kofta från Gina, storlek S, lite nopprig annars fint skick💗
Ljusgrå kofta - Säljer en grå kofta från Gina tricot i storlek S💗
Ida Sandberg
Ida Sandberg
Ljusgrå kofta
Ljusgrå kofta - 89 Ljusgrå kofta - 90 Ljusgrå kofta - 91

Ljusgrå kofta

Storlek: S
Märke: Zara
Färg: Grå

150 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Jätte fin kofta från Zara

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Mörkblå stickad kofta från Lindex - Mysig och oversized mörkblå stickad kofta från Lindex med djup v-ringning och långa ärmar. Perfekt för att slänga över en t-shirt eller linne när det är lite kyligt. Koftan har en fluffig struktur och känns riktigt skön mot huden.
Brun Kofta vero Moda 2000s fall vibe - Jätte fin styleat med ett linne under.
Svart kofta med knappar - Svart kofta med v-ringad hals och långa ärmar. Tröjan har ribbade muddar och nederkant samt knappar hela vägen upp❣️Gå in på bilden för bättre bild!!
Gina tricot tröja  - Säljer denna oanvända kofta från Gina tricot i storlek S. Tagit av prislapp men aldrig kommit till användning. Köpte för ca 400kr.
Ljusrosa kabelstickad kofta med knappar - Supermysig ljusrosa kofta med kabelstickat mönster!!!! Skriv om de skulle va ngt🥰🥰
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek M. Obs, modellen bär en storlek S, tröjan som säljs börjar på bild 2. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
söt rosa kofta - Superfin cropped hoodie i babyrosa.  Använd väldigt få gånger och i mycket gott skick. Vet inte märket. - Passar XS Skriv privat för fler bilder eller frågor 🫶🏽
Ljusblå långärmad tröja från Hollister - Snygg ljusblå långärmad tröja från Hollister med vit logotyp och text på bröstet. Tröjan har en slim passform och är perfekt för dig som gillar en enkel och fräsch stil. Rund hals och klassisk design. Hör av dig vid frågor💕