Resellswe1

Ljusgrå stickad merinoull zip

Storlek: S

250 SEK

Beskrivning

Säljer en ljusgrå stickad merinoull zip. Köpte den för ett tag sen men blev för liten ganska snabbt så hann inte använda den så mycket. Tveka inte på att höra av er.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Vintage Mörkblå/grå hoodie från Hollister XS - Mörkblå hoodie från Hollister med vit logga och text framtill. Tröjan har huva med vita snören, dragkedja hela vägen och två fickor framtill. Perfekt för en chill och avslappnad stil. Lite nopprig men det är en självklarhet då den är vintage.
Beige stickad tröja med knyt från Zara - Super fint skick !! Inte använt så mycket, inga defekter/fläckar 💝 slutsåld och eftertraktad - köp nu går bra ❣️ storlek M
Grå stickad tröja från Neo Noir - Mysig grå stickad tröja från Neo Noir med svarta detaljer runt halsringning, ärmslut och nederkant. Tröjan har en loose passform, ribbade muddar och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg stil.
Ljusgrå offshoulder stickad tröja Nelly - Säljer denna super fina tröjan från Nelly, aldrig använd och säljer pga att den inte kommer till användning. Storlek S❣️❣️ Orginal pris 399!!!
Grå stickad Ganni-tröja med tryck - Tjock tröja från Ganni. Nästan aldrig använd❤️