Oliwia hedlund
Oliwia hedlund
Ljusgul hoodie från 157, storlek S
Ljusgul hoodie från 157, storlek S - 0 Ljusgul hoodie från 157, storlek S - 1 Ljusgul hoodie från 157, storlek S - 2

Ljusgul hoodie från 157, storlek S

Storlek: S
Märke: Lager 157
Färg: Gul
Skick: Mycket bra skick

150 SEK

Beskrivning

Ljusgulhoodie från lager 157 i storlek s. Aldrig använd så den är i väldigt fint sick🤗

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad kofta från zara - Suuuper snygg och populär kofta från Zara , super gosig och varm och aldrig kommit till användning därav är den i nyskick ☺️
Vit stickad topp från H&M - Supersöt vit stickad topp från H&M med korta ärmar och rund hals. Tröjan har en ribbad struktur och en peplum-liknande volang nedtill som ger en snygg siluett. Perfekt för dig som gillar en clean och chic stil.
Svartvit stickad tröja & Other Stories - Säljer en fluffig stickad tröja från & Other Stories i storlek XS. Tröjan har ett coolt svartvitt mönster med breda diagonala ränder och rund hals. Materialet är mjukt och ger en mysig känsla, perfekt för att hålla sig varm under kyliga dagar.
Beige stickad hoodie - Säljer en beige stickad hoodie från Zara i storlek M. Köpt på plick men säljer då den tyvärr var för stor 💗 Första bilden är lånad. Pris kan diskuteras vid snabb affär 😊Kan även tänka mig att byta mot en mindre storlek
Grå stickad tröja - Mysig grå stickad tröja med breda, långa ärmar och rund hals. Tröjan har en loose och oversized passform som ger en chill vibe. Perfekt att slänga på sig när det är kallt ute. Materialet är fluffigt och mjukt, vilket gör den extra skön.
Gina hoodie. Figurnära hoodie från Gina tricot i grått - Tröjan har långa ärmar och ribbad. Sitter tight men är väldigt stretchig. Jättefin tröja och jätteskönt material
Tröja - Tröja från gina
Söt stickad kofta - Jätte fin i nytt skick!