Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
mörkblå pikétröja från Stone Island - Snygg mörkvlå pikétröja från Stone Island med klassisk krage och vita ränder på krage och ärmslut. Tröjan har korta ärmar och den ikoniska Stone Island-loggan på bröstet. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en clean look. köptes för 1400 ny på nk använd max 5 ggr
Mörkblå pikétröja från Stone Island - Snygg mörkblå pikétröja från Stone Island i slim fit. Tröjan har en klassisk krage och knappar framtill.
Mörkblå pikétröja från Stone Island - Säljer en snygg mörkblå pikétröja från Stone Island. Tröjan har en klassisk krage med knappar och en diskret logotyp på bröstet. Perfekt för en stilren look.
Mörkblå Stone Island sweatshirt - Snygg mörkblå sweatshirt från Stone Island med klassisk patch på vänster ärm. Tröjan har rund halsringning och långa ärmar, tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en clean look. Väldigt fin tröja den är äkta och går för ett bra pris 👍🏼bara och skriva vid minsta fundering. Även öppen för byten 👍🏼
Mörkblå sweatshirt från Stone Island - Snygg mörkblå sweatshirt från Stone Island Junior med klassisk rund hals och långärmad passform. Tröjan har den ikoniska Stone Island-patchen på vänster ärm och är gjord i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill ha en clean look.
Mörkblå tröja från Stone Island - Säljer en stilren mörkblå tröja från Stone Island med deras ikoniska märke på ärmen. Tröjan har en rund hals och långa ärmar, perfekt för en avslappnad stil. Passar bra till både jeans och chinos.
Mörkblå sweatshirt från Stone Island - Säljer en mörkblå sweatshirt från Stone Island med den klassiska patchen på vänster ärm. Mycket fint skick, kan gå ner i pris på snabb affär
Ljusgrå pikétröja från Stone Island - Oanvänd och helt ny snygg ljusblå/grå (ljus turkos) pikétröja från Stone Island med klassisk krage, tre svarta knappar och ikonisk logotyp på bröstet. Tröjan är i bomull och har korta ärmar, perfekt för en clean och stilren look.
Samuel

Mörkblå pikétröja från Stone Island

Storlek: S
Märke: Stone Island

699 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren mörkblå pikétröja från Stone Island. Den är i nyskick samt aldrig använd, nypris är 1899. Tveka inte att höra av dig om du har några frågor eller funderingar.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige kofta med stora knappar - Mysig beige kofta från Vero Moda i storlek S, köpt för 500. Den är lite nopprig men inget som syns jättemycket. Perfekt för lager-på-lager och chill vardagsstil.💗
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Blå hoodie från Hollister - Snygg marinblå hoodie från Hollister med tryck 'Surf Classic California' på bröstet. Tröjan har huva med snörning, stor magficka och långa ärmar. Mjuk insida i fleece och klassisk passform, perfekt för chill dagar. Står storlek L passar storlek S inte några specifika defekter utan att den är använd. Varan är inte urtvättad.
Stickad tröja med halv polokrage och text   - En stickad tröja från sixty days i storlek S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Grå kofta med pärlknappar och volang - Supersöt grå kofta med volangkant längs v-ringningen och nederkanten. Stängs med pärlknappar framtill och har långa ärmar. Stickad i mjukt material, perfekt för att ge din outfit lite extra. Jättefin, passar mig som har storlek s.nypris runt 500 säljer för 210kr
Beige stickad hoodie från HM - Säljer nu denna stickade hoodien ifårn HM då den inte används🥰skriv vid frågor
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!