Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Mörkblå hoodie från Ralph Lauren - Väldigt eftertraktad hoodie från Ralph Lauren Denim & Supply med amerikansk flagga tryckt på bröstet. Tröjan har huva och är tillverkad i 100% bomull. Perfekt för en avslappnad stil. !(Storlek S men sitter som M)!
Mörkblå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en snygg mörkblå hoodie från Ralph Lauren med en stor vit logga på bröstet och siffran 3 på ärmen. Tyvärr lite för liten för mig. Sjuk sällsynt
Mörkblå hoodie från Ralph Lauren - Mörkblå  hoodie från Ralph Lauren med stor vit broderad logga på bröstet , huva med snörning och mjukt bomullsmaterial.  Skick 9/10 varsamt använd. Skriv vid frågor! Inget pris satt!
Mörkblå hoodie från Polo Ralph Lauren - Säljer en mörkblå hoodie från Polo Ralph Lauren med klassisk huva och känguruficka. Tröjan har en broderad turkos logga på bröstet och långa ärmar. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha en clean streetstyle.
Mörkblå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren mörkblå hoodie från Ralph Lauren med en liten broderad logga på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en klassisk huva. Perfekt för en avslappnad look. En liten defekt
Mörkblå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en stilren mörkblå hoodie från Ralph Lauren med broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med dragsko och en stor magficka. Perfekt för en avslappnad och snygg look. Storleken är M men den passar S och tröjan är helt oanvänd
Mörkblå hoodie från Ralph Lauren - Säljer en snygg mörkblå hoodie från Ralph Lauren med stor röd POLO-text på framsidan. Den har dragkedja och en praktisk huva. Perfekt för en avslappnad stil.
Mörkblå hoodie från Polo Ralph Lauren - Säljer en mörkblå hoodie från Polo Ralph Lauren❣️❣️ kommer inte till användning
Emil Buch

Mörkblå hoodie från Ralph Lauren

Storlek: S
Märke: Ralph Lauren

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en snygg mörkblå hoodie från Ralph Lauren med dragkedja och det klassiska logotypbroderiet på bröstet. Perfekt för en avslappnad stil. Den har långa ärmar och en bekväm huva.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!
Blå hoodie från Hollister - Snygg marinblå hoodie från Hollister med tryck 'Surf Classic California' på bröstet. Tröjan har huva med snörning, stor magficka och långa ärmar. Mjuk insida i fleece och klassisk passform, perfekt för chill dagar. Står storlek L passar storlek S inte några specifika defekter utan att den är använd. Varan är inte urtvättad.
Beige kofta med stora knappar - Mysig beige kofta från Vero Moda i storlek S, köpt för 500. Den är lite nopprig men inget som syns jättemycket. Perfekt för lager-på-lager och chill vardagsstil.💗
Beige stickad hoodie från HM - Säljer nu denna stickade hoodien ifårn HM då den inte används🥰skriv vid frågor
Superdry hoodie - Superdry hoodie|Storlek S| Passar 170-178| Skit snygg färg|
Grå kofta med pärlknappar och volang - Supersöt grå kofta med volangkant längs v-ringningen och nederkanten. Stängs med pärlknappar framtill och har långa ärmar. Stickad i mjukt material, perfekt för att ge din outfit lite extra. Jättefin, passar mig som har storlek s.nypris runt 500 säljer för 210kr