Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Rosa hoodie från AMI Paris - Säljer en snygg rosa hoodie från AMI Paris med huva och snörning. Tröjan har en broderad logga med hjärta på bröstet och en stor magficka. Tillverkad i mjuk bomull och har långa ärmar med ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetwear vibes.
Rosa hoodie från Ami Paris - Säljer en snygg rosa hoodie från Ami Paris med broderad logga på bröstet. Tröjan har huva med snörning, känguruficka och ribbade muddar. Perfekt för dig som gillar streetstyle och vill sticka ut med färg.
Rosa stickad tröja från Ami Paris - Snygg rosa stickad tröja från Ami Paris med vit hjärtlogga och bokstaven A på bröstet. Tröjan har rund hals, ribbade muddar och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för dig som gillar stilrena detaljer och vill ha en trendig look.
Ami Paris Hoodie - Size L
Rosa stickad tröja från Ami Paris - Säljer en rosa stickad tröja från Ami Paris med deras ikoniska vita hjärta och A på bröstet. Tröjan har ribbade muddar, hög hals och är långärmad. Perfekt för dig som vill ha en snygg och trendig look med en touch av streetstyle. (oanvänd) passar också för S
Rosa hoodie från Ami med hjärtdetalj - Säljer en snygg rosa hoodie från Ami med huva och snörning. Tröjan har ett broderat hjärta med A på bröstet och klassisk känguruficka framtill. Perfekt för dig som gillar streetwear och vill sticka ut med färg. Taggarna sitter kvar.
Grå hoodie från Ami Paris - Säljer en stilren grå hoodie från Ami Paris med en stor hjärtapplikation på bröstet. Tröjan har en klassisk känguruficka och justerbar huva med dragsko. Perfekt för en avslappnad look. Helt ny, aldrig använd
Rosa sweatshirt från Ami Paris - Säljer en Helt ny Ami Paris Sweatshirt med ett märke på bröstet. Tröjan har långa ärmar och en klassisk passform. Kom med frågor och bud!😊 Obs den ser större ut på bild än i verkligheten
Bennesell
Bennesell
Rosa hoodie från AMI Paris
Rosa hoodie från AMI Paris - 0 Rosa hoodie från AMI Paris - 1 Rosa hoodie från AMI Paris - 2 Rosa hoodie från AMI Paris - 3

Rosa hoodie från AMI Paris

Storlek: S
Märke: Ami Paris
Färg: Rosa
Skick: Mycket bra skick

500 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en rosa hoodie från AMI Paris med broderad logga på bröstet och diskret AMI-detalj vid fickan. Tröjan har huva med snörning och är tillverkad i mjuk bomull. Perfekt för chill dagar och snygg till jeans eller joggers.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Isabel marant tröja - Säljer min superfina Isabel marant tröja som jag skulle säga passar allt mellan xs-m beroende på hur man vill att den ska sitta. Jag är runt 168 och den sitter typ helt perfekt på mig! Superfint skick, endast sminkfläckar på insidan😊
Ljusrosa kabelstickad kofta med knappar - Supermysig ljusrosa kofta med kabelstickat mönster!!!! Skriv om de skulle va ngt🥰🥰
Brun Kofta vero Moda 2000s fall vibe - Jätte fin styleat med ett linne under.
Mörkblå stickad kofta från Lindex - Mysig och oversized mörkblå stickad kofta från Lindex med djup v-ringning och långa ärmar. Perfekt för att slänga över en t-shirt eller linne när det är lite kyligt. Koftan har en fluffig struktur och känns riktigt skön mot huden.
Gina tricot tröja  - Säljer denna oanvända kofta från Gina tricot i storlek S. Tagit av prislapp men aldrig kommit till användning. Köpte för ca 400kr.
Svartvit fluffig stickad tröja - Säljer en stickad tröja från other storis med ett coolt svartvitt mönster i diagonal design. Tröjan är i mohair och i ny skick ( använd 1-3 gånger)  och har långärmade ärmar samt rund hals. Perfekt för dig som gillar statement-plagg och vill ha något mjukt och skönt.
Hollister zip med foder  - En zip från Hollister i storlek M. Obs, modellen bär en storlek S, tröjan som säljs börjar på bild 2. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige ribbad kofta från Uniqlo XS - Supermysig beige kofta från Uniqlo i storlek XS. Koftan är ribbstickad med stora bruna knappar och har två praktiska fickor framtill. Den har en loose passform och är tillverkad i mjuk ullblandning, perfekt för lager-på-lager under höst och vinter. Köpte den för 500kr