Affelatte

Stickad tröja från Selected Homme

Storlek: S
Märke: Selected

150 SEK

Beskrivning

Säljer en stilren stickad tröja från Selected Homme. Perfekt för kyligare dagar. Den ribbade strukturen ger en snygg och look. Den ser ganska grå ut på bilderna men den är mer åt beigea hållet. Väldigt bra skick utan defekter. Står S men sitter mer som M.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige stickad tröja med knyt från Zara - Super fint skick !! Inte använt så mycket, inga defekter/fläckar 💝 slutsåld och eftertraktad - köp nu går bra ❣️ storlek M
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!
Vintage Mörkblå/grå hoodie från Hollister XS - Mörkblå hoodie från Hollister med vit logga och text framtill. Tröjan har huva med vita snören, dragkedja hela vägen och två fickor framtill. Perfekt för en chill och avslappnad stil. Lite nopprig men det är en självklarhet då den är vintage.
Svartvit stickad tröja med mönster - Säljer en svart och vit stickad tröja med grafiskt mönster. Tröjan är lite nopprig!
Grå kofta med pärlknappar och volang - Supersöt grå kofta med volangkant längs v-ringningen och nederkanten. Stängs med pärlknappar framtill och har långa ärmar. Stickad i mjukt material, perfekt för att ge din outfit lite extra. Jättefin, passar mig som har storlek s.nypris runt 500 säljer för 210kr
Beige kofta med stora knappar - Mysig beige kofta från Vero Moda i storlek S, köpt för 450. Den är lite nopprig men inget som syns jättemycket. Perfekt för lager-på-lager och chill vardagsstil.💗