Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Stone Island Zip - En mycket fin Stone Island zip som aldrig använts. Fick den som present av min farbror men tyckte inte om den därmed vill sälja den.   Priset kan diskuteras!
Vit stone island zip - Säljer en stilren vit hoodie med dragkedja och fickor framtill. Den har en klassisk design med huva och långa ärmar. Perfekt för en avslappnad look. Säljer då den är för liten på mig
Stone island half zip - Säljer min föredetta favorit tröja utan tvekan en stone island half zip. Otroligt snygg och bekväm att ha på sig. Men tyvärr lite för liten för mig. Självklart är den äkta finns äktighets bevis i tröjan med qr cod osv. Nypris runt 2500
Vit stickad half zip från Stone Island - Snygg vit stickad tröja från Stone Island med half zip och grå detaljer på insidan av kragen. Långärmad modell med ribbad struktur och svarta knappar på ena ärmen. Perfekt för dig som gillar clean och stilren look. tyvär tappat bort den ikoniska etiketten på armen så därför är den billigare. köpt på NK en gång i tiden av farsan
Stone island zip  - Stone island zip  i M
Stone Island - Säljer en vit zip kofta från Stone Island med klassisk logotyp-patch på vänster ärm. Jackan har tett stora bröstficka. Perfekt för dig som gillar en avslappnad luck och vill ha något stilrent.
Vit half zip från Stone Island - Säljer en clean vit långärmad tröja från Stone Island med klassisk badge på ärmen. Tröjan har half zip-dragkedja och hög krage, perfekt för lager-på-lager. Tillverkad i mjuk bomull som känns skön mot huden. Enkel att matcha med jeans eller cargos.
Stone island zip Hoodie  - Skick 9/10 storlek 176/S
zaki

Stone island zip

Storlek: M
Märke: Stone Island

499 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Säljer en stilren vit hoodie från Stone Island med dragkedja och huva. Tröjan har en ikonisk logga på ärmen och är storlek M, Passar dig som är 170-175 cm och är i skick 8/10, Tröjan är perfekt för en avslappnad stil.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Beige stickad tröja med knyt från Zara - Super fint skick !! Inte använt så mycket, inga defekter/fläckar 💝 slutsåld och eftertraktad - köp nu går bra ❣️ storlek M
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!
Svartvit stickad tröja med mönster - Säljer en svart och vit stickad tröja med grafiskt mönster. Tröjan är lite nopprig!
Vintage Mörkblå/grå hoodie från Hollister XS - Mörkblå hoodie från Hollister med vit logga och text framtill. Tröjan har huva med vita snören, dragkedja hela vägen och två fickor framtill. Perfekt för en chill och avslappnad stil. Lite nopprig men det är en självklarhet då den är vintage.
Beige kofta med stora knappar - Mysig beige kofta från Vero Moda i storlek S, köpt för 450. Den är lite nopprig men inget som syns jättemycket. Perfekt för lager-på-lager och chill vardagsstil.💗
Grå kofta med pärlknappar och volang - Supersöt grå kofta med volangkant längs v-ringningen och nederkanten. Stängs med pärlknappar framtill och har långa ärmar. Stickad i mjukt material, perfekt för att ge din outfit lite extra. Jättefin, passar mig som har storlek s.nypris runt 500 säljer för 210kr