Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart hoodie med dragkedja - Svart hoodie från H&M i storlek XS. Klassisk modell med huva, snörning och dragkedja framtill. Mjuk bomullsblandning och två stora fickor framtill.
Svart hoodie med dragkedja - Svart hoodie från H&M med dragkedja framtill, huva med snörning och två stora fickor. Klassisk modell i mjuk bomullsblandning, perfekt för chill dagar eller när du vill ha en enkel och stilren look.
Svart jacka med dragkedja - Snygg svart jacka med dragkedja framtill. Jättefin och använd fåtal gånger!
Svart tröja med dragkedja - Säljer min svarta tröja från hm eftersom den inte kommer till användning längre. Ändast använd ett fåtal gånger och är köpt för 250kr. Skriv gärna för fler bilder.💕
Svart hoodie med dragkedja - Säljer en svart hoodie med dragkedja och huva. Den har långa ärmar och ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Aldrig använd, men tog tyvärr bort prislappen
Svart hoodie med dragkedja - Svart hoodie med hel dragkedja framtill och snörning i huvan. Tröjan har långa ärmar och en klassisk, enkel design som passar till det mesta. Perfekt för chill dagar eller när du vill ha något bekvämt och stilrent.
Svart hoodie med dragkedja - Säljer en svart zip-hoodie från H&M med fickor. Supermysig och passar till det mesta. Fint skick och inga större defekter, kan vara lite smånopprig bara, men kanppt något som syns eller man tänker på💕
Svart hoodie med dragkedja - Säljer en svart hoodie med dragkedja och huva. Den har långa ärmar och en praktisk ficka framtill.  I storlek xxs
Alice

Svart jacka med dragkedja

Storlek: 170
Märke: H&M

55 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg svart jacka med dragkedja framtill. Perfekt för en casual look. Jackan har långa ärmar och en enkel design som gör den lätt att matcha med olika outfits.

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Beige stickad tröja med knyt från Zara - Super fint skick !! Inte använt så mycket, inga defekter/fläckar 💝 slutsåld och eftertraktad - köp nu går bra ❣️ storlek M
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!
Superdry hoodie - Superdry hoodie|Storlek S| Passar 170-178| Skit snygg färg|
Svartvit stickad tröja med mönster - Säljer en svart och vit stickad tröja med grafiskt mönster. Tröjan är lite nopprig!
Grå kofta med pärlknappar och volang - Supersöt grå kofta med volangkant längs v-ringningen och nederkanten. Stängs med pärlknappar framtill och har långa ärmar. Stickad i mjukt material, perfekt för att ge din outfit lite extra. Jättefin, passar mig som har storlek s.nypris runt 500 säljer för 210kr