
Svart långärmad tröja Tommy Hilfiger
200 SEK
Frakt från 39 SEK
Beskrivning
Svart långärmad tröja från Tommy Hilfiger med broderad logga och texten 'EST. 1985' på bröstet. Klassisk crewneck-modell i mjuk bomull, perfekt för en clean och stilren look.Köpt för 800kr på NK och sen dess bara legat och samlat damm.Skulle behöva tvättas men har inte gjort det för hade inte tänkt sälja den.för mer frågor och funderingar kontakta mig😁
EK-Reselling
Senast aktiv: Denna vecka
Köpa via plick
På plick kan köp göras genom direktköp eller via prisförslag. Alla köp via plick har rabatterad och spårbar frakt, samt köparskydd. Läs mer här.
Om köparskyddet
Vid köp på plick appliceras alltid ett köparkydd som täcker eventuella fel med varan eller leveransen. För att köparskyddet ska gälla måste köpet reklameras via plick-appen inom 24 timmar från att varan har mottagits. Läs mer här.