Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 kofta från H&M  - Supermjuk krämvit kofta från H&M i storlek XS. Jag skulle säga att den här koftan passar en xs-m beroende på hur man vill att den ska sitta💘 Koftan har rund halsringning, långa ärmar och knäpps med bruna knappar framtill. Väldigt enkel att styla till olika outfits.
H&M kofta - Så snygg kappa / kofta med trekvartärm!!
Vit kofta från H&M - Säljer en klassisk vit kofta från H&M i storlek XS. Koftan är tillverkad i 100% bomull och har långa ärmar med knappar framtill. Perfekt för lager-på-lager-stil eller som ett lättare ytterplagg.
Randig kofta från H&M  - Bra skick men en fläck på framsidan
Vit kofta från H&M - Säljer en klassisk vit kofta från H&M med rund halsringning och knäppning framtill. Koftan är stickad i mjukt material och har långa ärmar samt ribbade muddar vid ärmslut och nederkant. Perfekt basplagg till garderoben.
Vit kofta från H&M - Säljer en klassisk vit kofta från H&M:s Basic-kollektion. Koftan har en v-ringad design med knappar framtill och långa ärmar. Perfekt för lager-på-lager-stil eller som ett lättare ytterplagg.
🫧nova🫧

vintage h&m kofta

Storlek: XS
Märke: H&M

350 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

super söt vintage kofta från h&m, storlek S men siffer mer som xs 🤍

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Grå stickad Ganni-tröja med tryck - Tjock tröja från Ganni. Nästan aldrig använd❤️
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!
Grå stickad tröja från Neo Noir - Mysig grå stickad tröja från Neo Noir med svarta detaljer runt halsringning, ärmslut och nederkant. Tröjan har en loose passform, ribbade muddar och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg stil.
Ljusgrå offshoulder stickad tröja Nelly - Säljer denna super fina tröjan från Nelly, aldrig använd och säljer pga att den inte kommer till användning. Storlek S❣️❣️ Orginal pris 399!!!
Stickad tröja - Den är i storlek m, passar mig som vanligt vis har st S. Den är aldrig använd då jag inte kände att de va min stil.