MichoReSell

Vit stickad kofta från Ralph Lauren

Storlek: XS
Märke: Ralph Lauren

650 SEK

Beskrivning

Säljer en stilren vit stickad kofta från Ralph Lauren med dragkedja och ribbade detaljer. Koftan har ett diskret broderat logotyp på bröstet och flätade detaljer längs ärmarna. Perfekt för kyliga dagar!

Mera från kategorin Tröjor & Koftor
Visa alla
Stickad tröja i mohairblandning  - En stickad tröja från Jörlevik i storlek One size, sitter som en S/M. Jag fraktar inom 24h. Se liknande plagg i min profil!
Rosa och vit zebramönstrad stickad tröja - Säljer en riktigt snygg stickad tröja med zebramönster i rosa och vitt. Tröjan har ribbade muddar vid ärmslut, hals och nederkant samt långärmad passform. Perfekt för dig som gillar färg och mönster!
Grå stickad Ganni-tröja med tryck - Tjock tröja från Ganni. Nästan aldrig använd❤️
Beige stickad kofta med fickor - Jätte fin!!
Grå stickad tröja från Neo Noir - Mysig grå stickad tröja från Neo Noir med svarta detaljer runt halsringning, ärmslut och nederkant. Tröjan har en loose passform, ribbade muddar och långa ärmar. Perfekt för dig som gillar enkel men snygg stil.
Ljusgrå offshoulder stickad tröja Nelly - Säljer denna super fina tröjan från Nelly, aldrig använd och säljer pga att den inte kommer till användning. Storlek S❣️❣️ Orginal pris 399!!!
Stickad tröja - Den är i storlek m, passar mig som vanligt vis har st S. Den är aldrig använd då jag inte kände att de va min stil.