Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
Svart lackad handväska med gulddetaljer - Snygg svart handväska i glansigt lackmaterial med små guldfärgade nitar på framsidan. Väskan har två stadiga handtag och guldfärgade metalldetaljer, samt dragkedja upptill. Perfekt för dig som vill sticka ut med en elegant accessoar. Helt ny
Svart handväska från Valentino - Snygg svart handväska från Valentino med guldfärgade detaljer och dubbla handtag. Väskan har axelrem och dragkedja upptill samt stilren design i strukturerat skinnliknande material. Perfekt för att lyfta din outfit.
Svart handväska från Valentino - Snygg svart handväska från Valentino med guldig logga och dragkedja. Väskan har ett unikt rynkat handtag och är tillverkad i skinnimitation. Perfekt storlek för det viktigaste och har innerfack med dragkedja.OBS! Kan gå ner i pris
Svart handväska från Valentino - Stilren svart handväska från Valentino i slätt skinn med silverfärgade metalldetaljer. Väskan har dubbla handtag och en avtagbar axelrem, perfekt för dig som vill ha både funktion och snygg design. Rymmer allt du behöver till vardagen och har en klassisk look.
Svart handväska från Valentino - Snygg svart handväska från Valentino med  guldfärgade detaljer. Väskan har både handtag och en avtagbar axelrem, samt dragkedja upptill. Perfekt accessoar för att lyfta din outfit. Använd 2-3 gånger
Svart handväska från Valentino - Snygg svart handväska från Valentino med guldiga detaljer och präglad yta. Väskan har både handtag och axelrem, samt dragkedja med Valentino-logga. Insidan är fodrad och har en innerficka med dragkedja. Perfekt storlek för det viktigaste.
Svart handväska från Valentino - Stilren svart handväska från Valentino med guldfärgade detaljer och dragkedja. Väskan är tillverkad i skinnimitation och har rymligt foder med logotypmönster. Perfekt storlek för vardagens essentials och har dubbla handtag för enkel bäring. Lite slitage på nedre sidor, se bild.
Svart väska från Valentino med gulddetaljer  - PRISET KAN DISKUTERAS!!Snygg svart väska från Valentino som kan bäras på två sätt. Väskor har quiltat mönster och guldfärgade nitar. Väskan har en kedja i guld som axelrem och stor logotyp framtill. Tillverkad i skinn med stilren och modern look, perfekt för dig som gillar statement pieces. Köptes för 2000 kr. Nästan aldrig använd!
Rebecka
Rebecka
Ny Valentino Handväska svart lack + gulddetaljer
Ny Valentino Handväska svart lack + gulddetaljer  - 89

Ny Valentino Handväska svart lack + gulddetaljer

Storlek: M
Kategori: Väskor
Märke: Valentino
Färg: Svart

399 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Snygg rymlig handväska med 1 större fack 1 stort sidofack + 2 mindre fack på insidan. Dragkedja upptill + avtagbar längre axelrem.

Mera från kategorin Väskor
Visa alla
Marc Jacobs väska - Snygg vinröd handväska från Marc Jacobs i äkta skinn med guldiga metalldetaljer och klassisk logga framtill❤️
Beige handväska från JW PEI - Snygg beige handväska från JW PEI med bruna detaljer och handtag i skinn. Väskan har en stilren och modern form. Super fin och söt man kan antingen hålla den i handen, men även ett långt band ingår så du kan ha den crossbody
Brun väska - Jätte fin! Inte äkta, inga defekter alls!❤️
Svart quiltad handväska Kurt Geiger - Snygg svart handväska från Kurt Geiger med quiltad design och silverfärgad kedja. Väskan har ett coolt örndekor på locket och är tillverkad i äkta skinn. Perfekt storlek för det viktigaste och har en lyxig vibe med detaljer i metall.
Gucci brun handväska med kedja - Snygg handväska från Gucci i brunt och beige med klassiskt GG-mönster. Väskan har guldfärgad kedja, dragkedja upptill och detaljer i skinn. Medföljer axelrem och dustbag. Perfekt storlek för det viktigaste och riktigt lyxig vibe.
Marc Jacobs svart baby groove mini väska - Svart Marc Jacobs väska i modellen ”baby groove mini” men axelband och dustbag. I mycket bra skick, inga repor eller skador, helt som ny och silver detaljer. Totalt 3 fack inuti väskan. Skriv gärna kring frågor eller fler bilder.❤️
Malene Birger lullu small väska - Sjukt snygg handväska från malene birger i modellen lullu small. Sjukt eftertraktad eftersom just denna modell ej sälj längre. Perfekt skick både på insidan och utsidan, insidan har små defekter som ej syns, men värt att nämna. Alla biler är mina och mått syns på bilderna! Älskar älskar älskar. Skick som på bilderna
Clutch bag - Jag säljer egengjorda clutch bags i zigzag-mönster och denim. Just denna annons är för den zigzag som går i beige, rosa och grå toner. Väskan stängs med metallklämma. Insidan är fodrad i vinrött tyg och rymmer småsaker som smink och plånbok☺️Om du är mer intresserad av den i denim tyg så släng iväg ett meddelande så fixar vi det! Vill du ha bilder med väskan till en outfit så hör av dig! Bra att veta är att den i denim tyg kostar 349 och den i zigzag 399!