Tyvärr är denna annons redan såld men du kanske ser nåt du gillar bland dessa?
 Juicy couture byxor - Jättefina knappt använda juicy byxor i marinblått
juicy couture byxor  - Juicy couture byxor från kidsbrandstore
Juicy couture byxor - Dessa ass snygg juicy couture byxor är köpta för 1000kr säljer för endast 600kr❣️❣️
Juicy couture byxor - Säljer Juicy couture byxor i storlek Xxs. Har även zip hoodien i Xs uppe i min profil om man vill köpa båda eller bara den😊
Juicy couture byxor  - För stora för mig kom gärna med prisförslag ❤️❤️
Juicy couture byxor  - Säljer mina  mörk blåa äkta juicy couture byxor som jag köpt på butiken Jackie i xxs. Bra skick förutom att en grej till snöret åkt av på en sida, inget man tänker på. Skriv om frågorr💕
Juicy couture byxor  - Säljer mina marinblå juicy byxor för att de inte kommer till användning ! Sparsamt använda och har inga defekter eller liknande 💕  Skriv för fler bilder !
Juicy couture byxor  - Super super fina juicy couture byxor i mörkblått! Super sköna och perfekta till vintern när det är kallt. Säljer då jag inte använder dom längre!
Linn Feltenius
Linn Feltenius
juicy couture byxor
juicy couture byxor  - 89 juicy couture byxor  - 90 juicy couture byxor  - 91

juicy couture byxor

Storlek: Xs
Kategori: Jeans & Byxor
Färg: Marinblåa

450 SEK

Denna vara är inte direkt köpbar via vår webplats. Ladda ner appen för att kontakta säljaren
Beskrivning

Ett par mörkblåa juicy couture byxor som har används men är i bra skick förutom en liten fläck (se sista bilden). Priset går att diskutera!

Mera från kategorin Jeans & Byxor
Visa alla
Blå slitna bootcut jeans - Säljer ett par ljusblå jeans med bootcut passform och riktigt slitna detaljer framtill och baktill. Jeansen har klassisk femficksdesign, låg midja och är tillverkade i jeansmaterial. Perfekt för dig som gillar en edgy och avslappnad stil.
Replay ljusblå bootcut jeans - Snygga ljusblå jeans från Replay med bootcut passform och klassisk femficksdesign.
Russemerch Mörkblå mjukisbyxor med snörning XS - Säljer ett par mörkblå mjukisbyxor från Russemerch i storlek XS. Byxorna har vit snörning i midjan och är tillverkade i mjukt bomullsmaterial. De har en relaxed passform och raka ben, perfekta för chill dagar hemma eller när du vill vara bekväm.
Victoria Beckham jeans - Snygga svarta jeans från Victoria Beckham med bootcut passform och låg midja. Baktill finns broderade vita stjärnor på bakfickorna och ett lila patch vid linningen. Jeansen är i klassisk denim och har en cool, unik look. W27 L34! 40cm rakt över och 84 i innerbenslängd❤️
Only jeans  - Skit snygga lågmidjade jeans från only!
Ljusblå jeans med detaljer - Snygga ljusblå jeans med en tight passform och dekorativa detaljer på bakfickorna. Jeansen har en klassisk femficksdesign och en låg midja. Perfekta för en avslappnad stil.
LTB lågmidjade Jeans  - Jätte fina ljusblå lågmidjade flare LTB jeans från Zalando. Dessa jeansen har varit slutsålda i några år. Dem är i bra skick förutom längst ner på benen där det är lite slitet men de syns knappt när man har på sig dem. Dem är långa i benen för mig som är 1,74🩷